Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś niedziela, 20 maja 2018 r, imieniny: Bazylego, Bernardyna, Krystyny


Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela 16 kwietnia 2017 r.1. Radość płynąca z tajemnicy Zmartwychwstania Chrystusa przenika te dni, kiedy dziękujemy Bogu za dar Odkupienia. Niech Zmartwychwstały Pan obdarza wszystkich drogich nam Parafian i miłych Gości swoją łaską, niech obdarza pokojem i swoim błogosławieństwem.

2. Bardzo dziękujemy za wspólne przeżycie Wielkiego Tygodnia, za wspólną modlitwę, czuwanie, dobre postanowienia. W sposób szczególny chcemy podziękować wszystkim zaangażowanym w przygotowanie naszej Kolegiaty na Święta Zmartwychwstania. W Wielki Poniedziałek liczna grupa parafian podjęła się sprzątania Kolegiaty. Efekt jest widoczny! Bóg zapłać!

3. Nasza parafialna Caritas przygotowała ponad 100 paczek dla rodzin potrzebujących. Ogromny wysiłek nie tylko w przygotowanie tej pomocy materialnej, ale także w rozprowadzenie świec, kartek świątecznych. Wszystkim z całego serca dziękujemy.

4. Bóg zapłać za ofiary złożone w drugą niedzielę miesiąca. Na cele inwestycyjne złożono sumę 7 341 zł. Wszystkim Ofiarodawcom z całego serca dziękujemy. Nasza Kolegiata pięknieje, ale mamy świadomość, że dokonuje się to dzięki Waszej, Kochani, pomocy!

5. Jestem wdzięczny Ks. Prałatowi Henrykowi, Ks. Andrzejowi, Wikariuszom za ich ofiarną posługę w konfesjonale podczas Wielkiego Tygodnia. Dzięki tej posłudze wielu parafian mogło skorzystać z sakramentu pokuty i pojednania. Gorące podziękowania kieruję także pod adresem p. Organisty i p. Zenona, naszego kościelnego.

6. Dziś Nieszpory kończące Triduum Paschalne połączone z nowenną do Miłosierdzia Bożego o godz. 17:30.


7. Jutro zapraszamy wszystkich panów na procesję Emaus. Rozpocznie się ona przy kościele w Strachocinie, a zakończy Mszą św. o godz. 8:00 w Kolegiacie.

8. Jutro Msze św. według porządku niedzielnego.

9. Nowenna do Miłosierdzia Bożego od poniedziałku do soboty o godz. 17:50.

10. W sobotę, o godz. 9:00, odbędzie się pierwsza spowiedź dla dzieci, które w tym roku po raz pierwszy przystąpią do spowiedzi św.

11. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Święto Miłosierdzia Bożego. Koronka do Bożego Miłosierdzia i zakończenie nowenny o godz. 15:00.

12. Zachęcamy młodzież do zapisów na Archidiecezjalne Dni Młodych. Zapisy w zakrystii.

13. Parafia św. Józefa w Szczecinie organizuje pielgrzymkę do Ziemi Świętej w dniach 23-30 sierpnia br. Wszelkie informacje udzielane są pod numerem telefonu Franciszkańskiego Biura Turystyczno-Pielgrzymkowego Patron (22) 635 9775.

14. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Na stoliku przy zakrystii są wyłożone egzemplarze Niedzieli i Gościa Niedzielnego. Zapraszamy do lektury.

15. Solenizantów i Jubilatów, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje święto, zapewniamy o modlitwie i składamy najlepsze życzenia.

16. W minionym tygodniu odeszła do domu Ojca śp. Janina Dobrzycka. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie...

ks. dr Janusz Posadzy, proboszcz


© 2017-04-16 06:58:54

Czytano 1 razy.
 


projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F