Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś sobota, 20 lipca 2019 r, imieniny: Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny


Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela 13 listopada 2016 r.1. Dziś druga niedziela miesiąca. Ofiary składane na tacę przeznaczone są na cele inwestycyjne. Trwają intensywne prace na plebanii. Czynimy wszystko, aby móc w najbliższym czasie umożliwić zamieszkanie wszystkim księżom w domu parafialnym. Chcemy także udostępnić hol na plebanii na poczekalnię dla petentów przychodzących do biura parafialnego. Wszystkim Ofiarodawcom składamy nasze podziękowanie. Bóg zapłać za dobroć i hojność serca.

2. Trwamy na modlitwie nowennowej przed uroczystością Intronizacji Chrystusa Króla. W sobotę, 19 listopada, o godz. 18:00 uroczysta Msza św. połączona z aktem przyjęcia królowania Chrystusa i poddania się pod Jego Boską władzę. Gorąco zachęcamy, aby całe rodziny przez ten akt zawierzenia Chrystusowi Królowi otworzyły się na łaskę płynącą od Zbawiciela.

3. Zapraszamy od poniedziałku do soboty, o godz. 17:30, do modlitwy wypominkowej. za zmarłych poleconych w intencjach wypominkowych

4. Dzieci zapraszamy do modlitwy za zmarłych w środę, o godz. 16:30.

5. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Jest do nabycia: Niedziela i Gość Niedzielny. Na pewno zainteresują nas artykuły pogłębiające naszą wiedzę o życiu Kościoła.

6. Przy wyjściu z kościoła można nabyć kalendarz parafialny ukazujący piękno naszej Kolegiaty. Dochód z kalendarzy przeznaczony jest na duszpasterstwo ministrantów.


7. Wszystkich Solenizantów i Jubilatów którzy w tym tygodniu obchodzą swoje święto, otaczamy naszą życzliwością i składamy najlepsze życzenia. Niech Bóg Wam błogosławi. Życzymy Wam, Kochani Parafianie, jak również wszystkim modlącym się z nami na Eucharystii, wspaniałej niedzieli i błogosławionego tygodnia.

8. W minionym tygodniu odeszły do domu Ojca: śp. Leokadia Gończrowska, Anna Opasińska, Teresa Basiak. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

ks. dr Janusz Posadzy, proboszcz


© 2016-11-14 00:00:52

Czytano 1 razy.
 


projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F