Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś poniedziałek, 21 października 2019 r, imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza


Ogłoszenia Duszpasterskie - niedziela 29 maja 2016 r.1. Gościmy dziś w naszej parafii kleryków Arcybiskupiego Wyższego Seminarium Duchownego w Szczecinie. Dzieląc się swoim świadectwem powołania, przybliżając młodym ludziom swoją drogę ku kapłaństwu, razem z nami modlą się o nowe, liczne, święte powołania do kapłaństwa.

2. Bóg zapłać wszystkim za przygotowanie Uroczystości Bożego Ciała. Procesja była przepiękną manifestacją i uwielbieniem Chrystusa ukrytego w Najświętszym Sakramencie Ołtarza.

3. Najbliższy czwartek to pierwszy czwartek miesiąca. Modlimy się o nowe, liczne, święte powołania do kapłaństwa. Naszym dziękczynieniem ogarniamy wszystkich kapłanów, siostry zakonne, które pochodzą z naszej wspólnoty.

4. W pierwszy piątek miesiąca o godz. 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, od godz. 17.00 okazja do spowiedzi św. Ks. Prałat odwiedzi w tym dniu chorych z Najświętszym Sakramentem.

5. W pierwszą sobotę miesiąca zapraszamy na wspólną modlitwę o godz. 18.00. Księża wikariusze oraz ks. proboszcz odwiedzą chorych z posługą sakramentalną.
W tym dniu o godz. 13.00 Ks. Tomasz Szura, oblat, odprawi Mszę Św. prymicyjną i udzieli nam błogosławieństwa. Gorąco zapraszamy na to dziękczynienie za dar kapłaństwa ks. Tomasza.


6. Dnia 05.06. o godz. 15.00 zapraszamy na nabożeństwo pokutno-błagalne. Gromadzimy się przed bramą miłosierdzia, aby móc uzyskać dar odpustu zupełnego połączoneg z przeżywaniem Roku Świętego – Roku Miłosierdzia.

7. Zapraszamy do wyjazdu z p. Małgorzatą na spotkanie modlitewne na polach Lednicich. Wyjazd 04.06. br.

8. W miesiącu czerwcu, codziennie po Mszy Św. wieczornej zapraszamy na nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.

ks. dr Janusz Posadzy
PROBOSZCZ


© 2016-05-29 07:12:17

Czytano 1 razy.
 


projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F