Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś sobota, 20 lipca 2019 r, imieniny: Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny


Ogłoszenia Duszpasterskie - niedziela 1 maja 2016 r.1. Dzisiaj o godz. 15.00 Nabożeństwo pokutno-błagalne połączone z przejściem przez Bramę Miłosierdzia. Na zakończenie nabożeństwa adoracja krzyża i błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem.

2. W uroczystość Matki Bożej Królowej Polski zapraszamy na Msze Św. według stałego porządku: 8.00, 9.30, 11.00, 12.30 i 18.00. Msza Św. o godz. 11.00 w intencji naszej Ojczyzny. Modlimy się o pomyślność dla Polski i Polaków.

3. Nabożeństwa majowe: niedziele i uroczystość Matki Bożej Królowej Polski 17.30, w tygodniu po Mszy Św. wieczornej.

4. Codziennie apel Jasnogórski prze figurze M.B. o godz. 21.00.

5. W pierwszy czwartek miesiąca zapraszamy do wspólnej modlitwy ministrantów, lektorów i ich rodziców. Prosić będziemy o nowe, liczne i święte powołania do kapłaństwa i życia zakonnego.

6. W pierwszy piątek miesiąca o godz. 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja. Od godz. 17.00 okazja do spowiedzi św. Ksiądz Prałat odwiedzi w tym dniu chorych.7. Pierwsza sobota miesiąca. Ksiądz Proboszcz i Księża wikariusze odwiedzą chorych z posługą sakramentalną. Wieczorem Msza Św. połączona z nabożeństwem maryjnym.

8. W niedzielę 8.05. o godz. 11.00 dzieci z naszej parafii przystąpią pierwszy raz do Komunii Św. Módlmy się, aby I Komunia Św. była zaczątkiem odrodzenia duchowego nie tylko dzieci, ale również całej naszej rodziny parafialnej. Spowiedź święta dzieci w sobotę 7.05. od godz. 10.00.

9. W niedzielę Zesłania Ducha Św. o godz. 11.00 Uroczysta Msza Św. dla dzieci, które rok temu przystąpiły do I Komunii Św. Spowiedź dla dzieci rocznicowych, rodziców i gości w sobotę 14.05. od godz. 10.00.

10. Można składać podpisy na listę w obronie życia. Jest możliwość także w ciągu tygodnia dokonać takiego poparcia. Listy są wyłożone w sklepiku Caritas.

11. Do nabycia prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny. Zachęcamy do lektury.

12. Wszystkim solenizantom i Jubilatom, którzy obchodzić będą święte uroczystości składamy najserdeczniejsze życzenia. Niech Bóg błogosławi i darzy potrzebnymi łaskami.

13. Bóg zapłać za ofiary, które zostały zebrane na potrzeby Ukrainy. Zebrano 332 zł.

ks. dr Janusz Posadzy
PROBOSZCZ


© 2016-05-01 04:36:05

Czytano 1 razy.
 


projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F