Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś sobota, 20 lipca 2019 r, imieniny: Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny


Ogłoszenia Duszpasterskie - niedziela 24 kwietnia 2016 r.1. W niedzielę 1.05. br. o godz. 15.00, w pierwszą niedzielę miesiąca gromadzimy się przed Bramą Miłosierdzia, aby uczestniczyć w nabożeństwie eucharystycznym, podczas którego będzie można uzyskać odpust zupełny. Podczas adoracji krzyża wszyscy obecni zostaną pobłogosławieni Najświętszym Sakramentem.

2. W Uroczystość NMP Królowej Polski 3 Maja Msze Św. w naszej świątyni będą sprawowane według porządku niedzielnego. O godz. 11.00 uroczysta suma. Będziemy modlili się w intencji naszej Ojczyzny, prosząc o zgodę i jedność Polaków.

3. Tradycyjnie w miesiącu maju zapraszamy na nabożeństwo ku czci Najświętszej Maryi Panny. Po każdej Mszy Św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu i litania loretańska.

4. Zapraszamy w każdą środę na nabożeństwo ku Czci NMP Nieustającej Pomocy. Za wstawiennictwem Matki Bożej modlimy się w intencjach poleconych przez parafian. Prośby i podziękowania można składać do skarbony przy Cudownym Obrazie Matki Bożej.

5. I Komunia Święta będzie w naszej wspólnocie parafialnej 08.05. o godz. 11.00. Otoczmy dzieci, rodziców, krewnych naszą modlitwą, aby dzień I Komunii Świętej był momentem odrodzenia życia chrześcijańskiego, nie tylko dzieci przyjmujących Pana Jezusa, ale także całej naszej parafii.

6. 27.04. o godz. 16.00 J. E. Ks. Abp. Andrzej Dzięga udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży i dorosłym. Chciejmy zaplanować sobie czas, aby uczestniczyć w naszym radosnym święcie, kiedy młodzi ludzi otrzymają dary Ducha Św.


7. Spotkanie kandydatów, którzy przyjmą sakrament bierzmowania 27.04. – w poniedziałek o godz. 18.30. Natomiast we wtorek o godz. 17.00 spowiedź dla kandydatów i świadków.

8. Tradycyjnie w maju zapraszamy na o godz. 21.00 na Apel Jasnogórski przy figurze Matki Bożej.

9. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby parafii. W kwietniu zebrano na inwestycje parafialne sumę 780 zł. Wszystkim ofiarodawcom składamy staropolskie „Bóg zapłać”.

10. Można składać podpisy na listę w obronie życia. Jest możliwość także w ciągu tygodnia dokonać takiego poparcia. Listy będą wyłożone w sklepiku Caritas.

11. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom nadchodzącego tygodnia składamy najlepsze życzenia. Bożego błogosławieństwa na dalsze lata życia.

12. Z naszej wspólnoty parafialnej w minionym tygodniu odeszli: +Eugenia Zimna, +Witold Mucha, +Mieczysław Grzeszczyk.

ks. dr Janusz Posadzy
PROBOSZCZ


© 2016-04-24 03:44:48

Czytano 1 razy.
 


projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F