Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś poniedziałek, 21 października 2019 r, imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza


Ogłoszenia Duszpasterskie - niedziela 17 kwietnia 2016 r.1. Dzisiaj gościmy w naszej wspólnocie parafialnej ks. dra Marcina Szczodrego współodpowiedzialnego za organizację Światowych Dni Młodzieży w naszej Archidiecezji. Po Mszy Św. będzie możliwość złożenia do puszek ofiary na organizację tego wydarzenia.

2. Informujemy, że kolejne nabożeństwo pokutno - błagalne połączone z przejściem przez Bramę Miłosierdzia będzie miało miejsce 01.05.2016r. o godz. 15.00. Nabożeństwo połączone z możliwością uzyskania odpustu zupełnego będzie celebrowane w każdą pierwszą niedzielę miesiąca.

3. Zapraszamy w każdą środę na nabożeństwo ku Czci NMP Nieustającej Pomocy. Za wstawiennictwem Matki Bożej modlimy się w intencjach poleconych przez parafian. Prośby i podziękowania można składać do skarbony przy Cudownym Obrazie Matki Bożej.

4. I Komunia Święta będzie w naszej wspólnocie parafialnej 08.05. o godz. 11.00. Otoczmy dzieci, rodziców, krewnych naszą modlitwą, aby dzień I Komunii Świętej był momentem odrodzenia życia chrześcijańskiego, nie tylko dzieci przyjmujących Pana Jezusa, ale także całej naszej parafii.

5. 27.04. o godz. 16.00 J. E. Ks. Abp. Andrzej Dzięga udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży i dorosłym. Chciejmy zaplanować sobie czas, aby uczestniczyć w naszym radosnym święcie, kiedy młodzi ludzi otrzymają dary Ducha Św.


6. W środę o godz. 17.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania kl. III gm. W sobotę o godz. 11.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania kl. III gm., dorosłych i świadków.

7. Jest do nabycia prasa katolicka: „Niedziela”, „Gość niedzielny”. Zachęcamy do lektury.

8. Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia składamy nasze najlepsze życzenia. Bożego błogosławieństwa i opieki św. patronów.

ks. dr Janusz Posadzy
PROBOSZCZ


© 2016-04-17 04:22:13

Czytano 1 razy.
 


projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F