Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś sobota, 20 lipca 2019 r, imieniny: Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny


Ogłoszenia duszpasterskie na III niedzielę Wielkiego Postu 28.02.2016 r.1. W okresie Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwa:

• GORZKIE ŻALE w niedzielę o godz. 17.15.

• DROGA KRZYŻOWA w piątki: dla dorosłych po Mszy Świętej rannej o godz. 07.30 i wieczornej o godz. 18.30, dla dzieci o godz. 17.00, dla młodzieży o godz. 19.30.

2. W Roku Świętym Miłosierdzia dzisiaj i we wszystkie niedziele Wielkiego Postu zapraszamy mieszkańców miasta na godz. 15.00 przed Bramą Świętą aby uroczyście przeżyć nabożeństwo i uzyskać Odpust zupełny. W czasie nabożeństwa będzie również wyjaśnione znaczenie Roku Świętego Miłosierdzia. Nabożeństwo poprowadzi ks. wicedziekan Jarosław Iwaniec.

3. KATECHEZA DLA DOROSŁYCH. Zapraszamy wszystkich dorosłych na katechezę we wtorek na godz. 18.30 po Mszy św. wieczornej.

4. NAUKI PRZEDŚLUBNE. Wszystkich tych którzy w tym roku będą zawierać sakramentalny związek małżeński zapraszamy w czwartek o godz. 19.00 na kurs przedmałżeński w salce przy kościele.

5. BIERZMOWANIE DLA DOROSŁYCH. Wszystkich dorosłych od maturzystów wzwyż, którzy jeszcze nie przystąpili do sakramentu bierzmowania, zapraszamy w czwartek o godz. 17.00.


6. Uczniów klas II gimnazjum, przygotowujących się do bierzmowania zapraszam na spotkanie w poniedziałek o godz. 17.00 w salce parafialnej przy Kościele.

7. Dzisiaj po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na paczki z okazji świąt wielkanocnych dla ubogich z naszej parafii.

8. W tym tygodniu 1 czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek Msza św. o Jezusie Chrystusie Najwyższym i Wiecznym Kapłanie. W piątek Msza św. dla chorych o godz. 12.00, o godz. 15.00 wystawienie Najśw. Sakramentu do godz. 18.00, Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 17.45 a 18.00 Msza święta wotywna o Najśw. Sercu Pana Jezusa, po Mszy św. Droga Krzyżowa . W sobotę o 18.00 Msza św. o Niepokalanym Sercu Maryi, po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i Nabożeństwo według Objawień Matki Bożej z Fatimy.

9. W tym tygodniu I piątek miesiąca, odwiedziny chorych z komunią św. w piątek i w sobotę według stałego porządku.

10. Zapraszamy w każdą środę na Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00. W czwartki zapraszamy po Mszy św. o godz. 18.30 na Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

11. REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE dla dorosłych w naszej parafii rozpoczną się za dwa tygodnie w V niedziele które poprowadzi ks. Kazimierz Kotlarz SChr. Prosimy o modlitwę w intencji rekolekcji, aby jak najwięcej osób skorzystało z tego świętego czasu.

12. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki naszej patronki NMP Królowej Świata. Bóg zapłać za ofiary złożone na Kościół, w tym tygodniu złożono 100 zł.

13. Gazety: Niedziela, Gość Niedzielny, Losservatore Romano, Miłujcie się.

14. W tym tygodniu odeszli do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej: + Franciszka Łabunowicz + Jolanta Murawska Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...

Ks. Henryk Marczak
Proboszcz


© 2016-02-28 16:22:33

Czytano 1 razy.
 


projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F