Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś sobota, 20 lipca 2019 r, imieniny: Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny


Ogłoszenia duszpasterskie na III Niedzielę Adwentu 13.12.2015 r.1. W Adwencie Msze św. roratnie codziennie o godz. 7.00. Msza św. ranna w Adwencie w dużym kościele. Dla dzieci w tym tygodniu wyjątkowo w środę i piątek o godz. 18.00. Dzieci przychodzą z lampionami.

2. Dzisiaj rozpoczynamy REKOLEKCJE ADWENTOWE. Rekolekcje odbędą się od niedzieli do wtorku włącznie. W poniedziałek i we wtorek o godz. 9.00 i 18.00 serdecznie zapraszamy. Rekolekcje poprowadzi ks. Krzysztof Przybyło proboszcz Rewala. Spowiedź w poniedziałek i we wtorek rano od 8.30 wieczorem w czasie Mszy św. i tak długo aż wszyscy będą wyspowiadani.

3. Wyjątkowo w drugi poniedziałek w ramach rekolekcji po Mszy świętej nabożeństwo do Ducha Świętego z modlitwą o uzdrowienie.

4. Zapraszamy rodziców ministrantów i lektorów na spotkanie organizacyjne przed wigilią dzisiaj po mszy św. o godz. 11.00. Wigilia dla ministrantów w piątek 18.12.2015.

5. Zapraszamy na wigilię w sobotę 19 grudnia o godz. 19.00 ludzi samotnych, ubogich na wspólne kolędowanie. Chętnych prosimy aby się zgłaszali w zakrystii, w sklepiku, w biurze parafialnym do 16 grudnia.


6. W sobotę o godz. 19.00 zapraszamy na naukę przed chrztem rodziców i chrzestnych, którzy planują chrzciny w czasie Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku.

7. Od 17 grudnia rozpoczynamy bezpośrednie przygotowanie do uroczystości Bożego Narodzenia. Spowiedź święta rano przed Mszą świętą, po południu od godz. 17.30. W piątek spowiedź od godz. 17.00

8. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki naszej patronki NMP Królowej Świata. Bóg zapłać za ofiary złożone na Kościół, w ubiegłą niedzielę na ten cel złożono 800 zł. Na Kościół na Wschodzie złożono 720 zł. Od dziś będzie można nabyć wigilijną świecę Caritasu. Mała świeca 5 zł. Świeca kula i duża świeca 15 zł. Kartki świąteczne w kościele i sklepiku. Opłatki można nabyć w zakrystii, w sklepiku i w biurze parafialnym. W sklepiku można kupić Ewangelie, słowo na każdy dzień 2016r, ciekawą książkę jako prezent pod choinkę, kartki świąteczne, kalendarze na 2016 r.

9. Gazety: Niedziela, Gość Niedzielny, Miłujcie się, Losservatore Romano.

10. W tym tygodniu odeszli do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej: + Ryszard Adamczyk + Janina Szczęsna-Narkun + Leonia Kozłowska + Piotr Grochowski + Edward Skura + Zbigniew Warchoł + Helena Matuszczyk. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...

Ks. Henryk Marczak
Proboszcz


© 2015-12-14 05:42:00

Czytano 1 razy.
 


projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F