Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś sobota, 20 lipca 2019 r, imieniny: Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny


Ogłoszenia duszpasterskie na Niedzielę Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata 22.11.2015 r.1. Dzisiaj Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, na każdej Mszy św. będziemy odmawiać Akt poświęcenia parafii i rodzin Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej oraz całego Narodu Polskiego Najświętszemu Sercu Jezusa Chrystusa Króla.

2. Modlitwa wypominkowa za naszych bliskich zmarłych do końca tygodnia o godz. 17.30.

3. Przeżywamy Tydzień Słowa Bożego, które ma nas zachęcić do czytania i poznawania Pisma świętego.

4. KATECHEZA DLA DOROSŁYCH. Zapraszamy wszystkich dorosłych na katechezę we wtorek o godz. 18.30 po Mszy św. wieczornej.

5. W środę o godz. 20.00 Msza św. bez prądu, w intencji obrony życia poczętego, serdecznie zapraszamy.

6. Zapraszamy w każdą środę na Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00, a po Nabożeństwie Msza święta. W czwartki zapraszamy po Mszy św. o godz. 18.30 na Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.


7. Spotkanie katechetyczne, zapraszam wszystkich katechetów na spotkanie katechetyczne w czwartek o godz. 19.00 na plebanie.

8. Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, kończy rok liturgiczny, w następną niedziele rozpoczyna się Adwent.

9. W tym tygodniu wspominamy: we wtorek św. Andrzeja Dung-Lac prez. i Towarzyszy mm.

10. Gazety: Niedziela, Gość Niedzielny, Miłujcie się, Losservatore Romano. W sklepiku i na końcu kościoła można kupić Lampiony, Ewangelie, słowo na każdy dzień, na 2016r. kartki świąteczne, kalendarze na 2016r.

11. W dzisiejszą niedzielę po Mszy św. poświęcenie opłatków wigilijnych. Opłatki można nabyć w zakrystii, w sklepiku i w biurze parafialnym.

12. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki naszej patronki NMP Królowej Świata. Bóg zapłać za ofiary złożone na Kościół, wypominki i na renowację ołtarza, w ubiegłą niedzielę na ten cel złożono 150 zł.

13. W tym tygodniu odeszli do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej: + Robert Szymaniak + Bogumiła Kamińska + Mieczysław Cynowski + Andrzej Olejniczak. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...

Ks. Henryk Marczak
Proboszcz


© 2015-11-23 04:26:17

Czytano 1 razy.
 


projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F