Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś sobota, 20 lipca 2019 r, imieniny: Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny


Ogłoszenia duszpasterskie na XXVII niedzielę roku 4.10.2015 r.1. Zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe wg następującego porządku:

Dorośli: w niedziele godz. 17.30; w tygodniu godz. 18.30
Dzieci: poniedziałki, środy i piątki godz. 17.00
Młodzież: wybiera czas modlitwy z pośród ww. godz. nabożeństw.

Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 13.00 w kaplicy MB Różańcowej spotkanie wspólnoty Żywego Różańca.

2. Młodzież klas I gimnazjum, zapraszamy na spotkanie formacyjne przygotowujące do bierzmowania w poniedziałek o godz. 17.00 do salki przy kościele.

3. KATECHEZA DLA DOROSŁYCH. Zapraszamy wszystkich dorosłych na katechezę we wtorek po Mszy św. wieczornej.

4. NAUKI PRZEDŚLUBNE. Wszystkich tych którzy w tym roku oraz na początku nowego roku będą zawierać sakramentalny związek małżeński zapraszamy, aby zapisywali się na kurs przedmałżeński w zakrystii lub w biurze parafialnym.

5. W środę 07. października o godz. 18.00 Msza Święta odpustowa (wspomnienie NMP Różańcowej), której przewodniczyć będzie ks. Krzysztof Antoń proboszcz parafii
Chrystusa Króla Wszechświata w Stargardzie.

6. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy XV Dzień Papieski pod hasłem: „JAN PAWEŁ II – PATRON RODZINY” Po Mszach świętych zbierane będą ofiary do puszek na fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, która wspiera zdolną młodzież pochodzącą z niezamożnych rodzin.


7. W przyszłą niedziele będziemy obchodzić w Strachocinie Odpust o godz. 14.00.

8. W związku z przeżywanym w Kościele ROKIEM ŻYCIA KONSEKROWANEGO, w niedzielę 11 października, będzie eksponowana w naszym kościele wystawa zatytułowana KONSEKROWANI 2015. Wystawa prezentuje portrety zakonników, sióstr zakonnych i osób żyjących osobistą konsekracją, którzy posługują aktualnie w naszej archidiecezji.

9. W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek św. Faustyny Kowalskiej dz. w środę NMP Różańcowej, w piątek bł. Wincentego bp.

10. Polecamy prasę katolicką; tytuły rozłożone na stoliku przy zakrystii.

11. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki i Królowej naszej parafii. Bóg zapłać za ofiary złożone na Kościół. W ostatnią niedziele złożono 250 zł.

Ks. Henryk Marczak
Proboszcz


© 2015-10-05 18:43:05

Czytano 1 razy.
 


projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F