Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś poniedziałek, 26 sierpnia 2019 r, imieniny: Ireneusza, Konstantego, Marii


Ogłoszenia duszpasterskie na III niedzielę Adwentu 14.12.2014 r.1. W Adwencie Msze św. roratnie codziennie o godz. 7.00. Msza św. ranna w Adwencie w dużym kościele. Dla dzieci w poniedziałek i piątek o godz. 18.00 w środę o godz. 7.00. Dzieci przychodzą z lampionami.

2. Od nowego roku liturgicznego pragniemy zaproponować peregrynację Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej po rodzinach naszej Parafii. Rodziny które wyrażą wolę przyjęcia wizerunku MB. aby trwać na modlitwie zapraszamy aby zapisywały się w zakrystii.

3. Wyjątkowo we wtorek o godz. 18.00 zapraszamy wszystkich parafian na Mszę świętą wotywną i nabożeństwo do Ducha Świętego.

4. W czwartek ks. Gracjan obchodzi imieniny, serdecznie zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00. pamiętajmy o solenizancie w modlitwach osobistych.

5. W czwartek po Mszy św. wieczornej zapraszamy na spotkanie rodziców ministrantów, a w sobotę zapraszamy ministrantów i ich rodziców na spotkanie opłatkowe o godz. 19.30.

6. W sobotę o godz. 19.00 zapraszamy na naukę przed chrztem rodziców i chrzestnych, którzy planują chrzciny w czasie Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku.

7. Za tydzień w niedzielę o godz. 16.00 na Rynku Staromiejskim odbędzie się plenerowy koncert charytatywny pt. „Podziel się Wigilią” program wywieszony jest w gablotce, serdecznie zapraszamy. Na rynku Harcerze uroczyście wręczą światełko Betlejemskie władzą miasta i wszystkim ludziom dobrej woli.


8. Od 17 grudnia rozpoczynamy bezpośrednie przygotowanie do uroczystości Bożego Narodzenia. Spowiedź święta rano przed Mszą świętą, po południu od godz. 17.30. W piątek spowiedź od godz. 17.00

9. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki naszej patronki NMP Królowej Świata. Bóg zapłać za ofiary złożone na Kościół, w ubiegłą niedzielę na ten cel złożono 400 zł. Na Kościół na Wschodzie złożono 590 zł. Opłatki można nabyć w zakrystii, w sklepiku i w biurze parafialnym. W sklepiku można kupić Ewangelie, słowo na każdy dzień 2015r, ciekawą książkę jako prezent pod choinkę, kartki świąteczne, kalendarze na 2015r.

10. Gazety: Niedziela, Gość Niedzielny, Miłujcie się, Losservatore Romano.

11. W tym tygodniu odeszli do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej: + Helena Skwarska + Robert Wilk + Janina Dulko. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...

Ks. Henryk Marczak
Proboszcz


© 2014-12-14 05:12:29

Czytano 1 razy.
 


projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F