Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś sobota, 20 lipca 2019 r, imieniny: Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny


Ogłoszenia duszpasterskie na II niedzielę Adwentu 8.12.2014 r.1. Zapraszamy Członków Żywego Różańca na Mszę św. o godz. 11.00 i na spotkanie po Mszy w kaplicy.

2. W poniedziałek 08.12. grudnia będziemy przeżywać Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Dodatkowa Msza św. będzie odprawiona o godz. 10.00. O godz. 18.00 na zakończenie Mszy św. będzie można przyjąć cudowny medalik Matki Bożej Niepokalanej. Poświęcenie medalików dla dzieci o godz. 18.00.

3. W poczuciu solidarności z odradzającym się Kościołem za wschodnią granicą Polski oraz w trosce o naszych braci i siostry katolików, dzisiaj przeżywamy Dzień modlitw za Kościół na Wschodzie, który będziemy wspierać ofiarami, zbieranymi do puszek po Mszy św.

4. KATECHEZA DLA DOROSŁYCH. Zapraszamy wszystkich dorosłych na katechezę we wtorek po Mszy św. wieczornej.

5. W Adwencie Msze św. roratnie codziennie o godz. 7.00. Msza św. ranna w Adwencie w dużym kościele. Dla dzieci w poniedziałek i piątek o godz. 18.00 w środę o godz. 7.00. Dzieci przychodzą z lampionami.

6. Można nabyć wigilijną świecę Caritasu. Mała świeca 5 zł. Świeca duża 15 zł. Kartki świąteczne w kościele i sklepiku. Wzorem lat ubiegłych, wystawione jest drzewko a na nim serduszka. Ufundowaną paczkę wraz z serduszkiem należy złożyć do kosza pod drzewkiem do 15-go grudnia. Decyzję o przygotowaniu paczki podejmują jedynie osoby dorosłe. Chciałbym przestrzec przed oszustami którzy niby w imieniu parafii rozprowadzają opłatki. Opłatki można nabyć jedynie w zakrystii, w sklepiku i w biurze parafialnym.

7. Od nowego roku liturgicznego pragniemy zaproponować peregrynację Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej po rodzinach naszej Parafii. Rodziny które wyrażą wolę przyjęcia wizerunku MB. aby trwać na modlitwie zapraszamy aby zapisywały się w zakrystii.


8. W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP w sobotę św. św. Łucji dz m.

9. Gazety: Niedziela, Gość Niedzielny, Miłujcie się, Losservatore Romano.

10. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki naszej patronki NMP Królowej Świata. Bóg zapłać za ofiary złożone na Kościół.

11. W tym tygodniu odeszli do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej: + Franciszek Korzelecki + Helena Pucz + Kazimiera Szymczyk + Wiktoria Lewandowska. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...

Ks. Henryk Marczak
Proboszcz


© 2014-12-07 06:29:45

Czytano 1 razy.
 


projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F