Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś sobota, 20 lipca 2019 r, imieniny: Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny


Ogłoszenia duszpasterskie na XXXIII niedzielę roku 17.11.2014 r.1. W sobotę, 22 listopada br., w Wigilię Uroczystości Chrystusa Króla zapraszamy wszystkich na uroczystą Mszę Świętą pod przewodnictwem Księdza Arcybiskupa Metropolity Andrzeja Dzięgi stanowiącą dziękczynienie z okazji 825. rocznicy kanonizacji św. Ottona. Jest to również dzień jedności chórów parafialnych, członków Akcji Katolickiej i Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.

Zapraszamy do udziału we Mszy Świętej, kończącej w naszej Archidiecezji obchody 70. rocznicy „Akcji Burza”, która odbędzie się 20 listopada br. w liturgiczne wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego - patrona Sybiraków, kolejarzy i kresowiaków - w parafii pw. Św. Rafała Kalinowskiego w Nowogardzie o godz. 17.00. Liturgii przewodniczył będzie Ksiądz Arcybiskup Metropolita Andrzej Dzięga.

2. Modlitwa wypominkowa za naszych bliskich zmarłych codziennie o godz. 17.30.

3. W poniedziałek o godz. 18.00 zapraszamy wszystkich parafian na Mszę świętą wotywną i nabożeństwo do Ducha Świętego. Jest to propozycja kierowana również dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania. Zapraszamy was i waszych rodziców – abyśmy wszyscy mogli doświadczyć działania i żywej obecności Boga pośród nas.

4. KATECHEZA DLA DOROSŁYCH. Zapraszamy wszystkich dorosłych na katechezę we wtorek o godz. 18.30 po Mszy św. wieczornej.

5. Zapraszamy w każdą środę na Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00, a po Nabożeństwie Msza święta. W czwartki zapraszamy po Mszy św. o godz. 18.30 na Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

6. W każdą niedzielę listopada zapraszamy na modlitwę Różańcową o godz. 15.00, która odbywa się jednocześnie na starym i nowym cmentarzu.


7. Za tydzień Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, na każdej Mszy św. będziemy odmawiać Litanię do Chrystusa Króla i odmawiać Akt poświęcenia parafii i rodzin Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej oraz całego Narodu Polskiego Najświętszemu Sercu Jezusa Chrystusa Króla.

8. W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek św. Elżbiety Wegierskiej z, we wtorek bł. Karoliny Kózkówny dz m, w środę bł. Salomei dz, w czwartek św. Rafała Kalinowskiego prezb, w piątek Ofiarowanie Najśw. Maryi Panny, w sobotę św. Cecylii dz, m.

9. Gazety: Niedziela, Gość Niedzielny, Miłujcie się, Losservatore Romano. W sklepiku można kupić Lampiony, Ewangelie, słowo na każdy dzień, na 2015r. kartki świąteczne, kalendarze na 2015r.

10. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki naszej patronki NMP Królowej Świata. Bóg zapłać za ofiary złożone na Kościół i wypominki. i na renowację ołtarza, w ubiegłą niedzielę na ten cel złożono 150 zł.

11. W tym tygodniu odeszli do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej: +Jadwiga Kowal. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...

Ks. Henryk Marczak
Proboszcz


© 2014-11-16 04:18:26

Czytano 1 razy.
 


projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F