Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś sobota, 20 lipca 2019 r, imieniny: Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny


Ogłoszenia duszpasterskie na XXVIII niedzielę roku 12.10.2014 r.1. Dzisiaj XII Dzień Papieski „Jan Paweł II – Świętymi bądźcie” Po Mszy św. będzie przeprowadzona zbiórka na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia” jest to fundusz stypendialny dla młodzieży utalentowanej, pochodzącej z niezamożnych rodzin.
W czwartek 16 X, 36 rocznica wyboru Ojca Świętego Jana Pawła II.

2. Październik miesiąc poświęcony modlitwie Różańcowej, zapraszamy dzieci w poniedziałek w środę i piątek o godz. 17.00. Dorosłych i młodzież zapraszamy po Mszy św. o godz. 18.30, w niedzielę Różaniec o godz. 17.30.

3. Młodzież klas II gimnazjum, zapraszamy na spotkanie formacyjne przygotowujące do bierzmowania w czwartek o godz. 17.00 do salki przy kościele.

4. Zapraszamy rodziców dzieci komunijnych na spotkanie które odbędzie się za tydzień po Mszy Świętej o godz.12.30. Poświęcenie różańców 20.10. w poniedziałek na różańcu dla dzieci o godz. 17.00.

5. W środę 15 października, będziemy obchodzić XI Dzień Dziecka Utraconego. W związku z tym zapraszamy wszystkich przeżywających żałobę po stracie dziecka na wspólne nabożeństwo różańcowe o godz. 18.30.


6. Zapraszamy w każdą środę na Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00. Na Apel Jasnogórski zapraszamy w środę o godz. 21.00.

7. Za tydzień rozpoczyna się Światowy Dzień Misyjny i Tydzień Misyjny. Zbiórka do puszek po każdej Mszy św.

8. W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek bł. Honorata Koźmińskiego prez. w środę św. Teresy od Jezusa dz dK, w czwartek św. Jadwigi Śląskiej z, w piątek św. Ignacego Antiocheńskiego bp m, w sobotę św. Łukasza, Ewangelisty, święto.

9. Gazety: Niedziela, Gość Niedzielny, Miłujcie się, Losservatore Romano.

10. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki i Królowej naszej parafii. Bóg zapłać za ofiary złożone na Kościół, wypominki i na renowację ołtarza, w ubiegłą niedzielę na ten cel złożono 200 zł.

11. W tym tygodniu odeszli do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej: + Tadeusz Pędziwiatr + Bolesław Koszelak + Władysław Kasperczak. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...

Ks. Henryk Marczak
Proboszcz


© 2014-10-13 03:56:07

Czytano 1 razy.
 


projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F