Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś sobota, 20 lipca 2019 r, imieniny: Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny


Ogłoszenia duszpasterskie na XXVII niedzielę roku 5.10.2014 r.1. Zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe wg następującego porządku:

Dorośli: w niedziele godz. 17.30; w tygodniu godz. 18.30
Dzieci: poniedziałki, środy i piątki godz. 17.00
Młodzież: wybiera czas modlitwy z pośród ww. godz. nabożeństw.

Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 11.00 w kaplicy MB Różańcowej spotkanie wspólnoty Żywego Różańca.

2. We wtorek 07. października o godz. 18.00 Msza Święta odpustowa (wspomnienie NMP Różańcowej), której przewodniczyć będzie ks. dr Marek Eliasz proboszcz parafii
św. Maksymiliana Marii Kolbego w Krąpielu.

3. Młodzież klas I gimnazjum, zapraszamy na spotkanie formacyjne przygotowujące do bierzmowania w czwartek o godz. 17.00 do salki przy kościele.

4. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy XIV Dzień Papieski pod hasłem: "Świętymi bądźcie". Po Mszach świętych zbierane będą ofiary do puszek na fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, która wspiera zdolną młodzież pochodzącą z niezamożnych rodzin .

5. W przyszłą niedziele będziemy obchodzić 10 – lecie odbudowy i poświęcenia kościoła filialnego w Strachocinie . Uroczystości jubileuszowe rozpoczną się Mszą Świętą o godz. 14.00 w kościele w Strachocinie, pod przewodnictwem ks. prał. Henryka Ozgi.


6. Za tydzień w niedzielę o godz. 11.00 Ks. Tomasz Brzuzy, który w ubiegły czwartek otrzymał świecenia kapłańskie i został skierowany do posługi jako wikariusz w naszej parafii - odprawi uroczystą Mszę Prymicyjną z indywidualnym błogosławieństwem. Na zakończenie Mszy św. będzie można otrzymać obrazek prymicyjny.

7. W tym tygodniu wspominamy: we wtorek NMP Różańcowej, w czwartek bł. Wincentego bp.

8. Polecamy prasę katolicką; tytuły rozłożone na stoliku przy zakrystii.

9. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki i Królowej naszej parafii. Bóg zapłać za ofiary złożone na Kościół.

Ks. Henryk Marczak
Proboszcz


© 2014-10-06 03:55:05

Czytano 1 razy.
 


projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F