Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś poniedziałek, 21 października 2019 r, imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza


Ogłoszenia duszpasterskie na XXII niedzielę roku 31.08.2014 r.1. POŚWIĘCENIE TORNISTRÓW Za tydzień zapraszamy dzieci z tornistrami na Mszę Świętą o godz. 12.30.

2. W poniedziałek 01.09.2014r. o godz. 17.00 w Kolegiacie odbędzie się Msza św. w int. tych którzy w czasie II wojny światowej walczyli i za tych którzy polegli w obronie Ojczyzny z prośbą o pokój w Polsce i na całym świecie. Zapraszamy na tą Mszę św. również dzieci i młodzież z okazji rozpoczynającego się nowego roku szkolnego.

3. Uprzejmie informujemy, że w sobotę, 6 września br., odbędzie się Archidiecezjalna Pielgrzymka członków Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa do Sanktuarium Najświętszego Serca Pana Jezusa w Szczecinie, które przeżywa Rok Serca Jezusowego. Więcej informacji w gablotce.

4. W dniach od 21-28.09.2014 r. będziemy przeżywać Misje Święte prowadzone przez Ojców Oblatów Maryi Niepokalanej. W niedzielę 07.09.2014r. przybędą Ojcowie aby przedstawić plan Misji jak również będzie można nabyć kalendarze.

5. Za tydzień Msza święta o godz. 11.00 w intencji Żywego Różańca. Po Mszy św. spotkanie w kaplicy.

6. Spotkanie katechetyczne, zapraszam wszystkich katechetów na spotkanie katechetyczne we wtorek 02.09.2014 po wieczornej Mszy św. na plebanie.


7. Zapraszamy w każdą środę na Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00, a po Nabożeństwie Msza święta. Na Apel Jasnogórski zapraszamy w środę o godz. 21.00.

8. W tym tygodniu 1-szy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek od godz. 17.00 będzie spowiadał penitencjarz naszej kolegiaty ks. January Żelawski. Zapraszamy na Mszę św. na godz. 18.00 ministrantów, lektorów, rodziców. W piątek o godz. 18.00 Msza św. wotywna o Najśw. Sercu Pana Jezusa. Na wieczornej Mszy św. będziemy się modlić wynagradzając za grzechy wobec Najśw. Sakramentu. Chorych zapraszamy na Mszę św. na godz. 12.00 w południe, Litania do Serca Jezusowego o 18.30. W sobotę Msza św. wieczorna o Niepokalanym Sercu Maryi, po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i Nabożeństwo według Objawień Matki Bożej z Fatimy.

9. W tym tygodniu I piątek miesiąca, odwiedziny chorych z komunią św. w piątek i w sobotę według stałego porządku.

10. W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek bł. Bronisławy dz, w środę św. Grzegorza Wielkiego Pp dK.

11. Gazety: Niedziela, Gość Niedzielny, Miłujcie się, Losservatore Romano. Sklepik parafialny- serdecznie zapraszamy do sklepiku.

12. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki i Królowej naszej parafii. Bóg zapłać za ofiary złożone na Kościół w ubiegłą niedzielę złożono 600 zł. Razem na Prezbiterium zebrano 7690 zł.

13. W tym tygodniu odeszli do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej: + Sebastian Grabowski. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...

Ks. Henryk Marczak
Proboszcz


© 2014-09-01 06:57:46

Czytano 1 razy.
 


projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F