Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś sobota, 20 lipca 2019 r, imieniny: Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny


Ogłoszenia duszpasterskie na II Niedzielę Wielkanocną 27.04.2014 r.NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

1. Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia Bożego pod hasłem „Święty Jan Paweł II – Apostoł Miłosierdzia”. Parafialny Zespół Caritas przeprowadzi zbiórkę do puszek. Odpust w Parafii Miłosierdzia Bożego o godz. 16.30.

2. Zapraszamy w każdą środę na Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00, a po Nabożeństwie Msza święta.

3. Rozpoczynamy miesiąc maj, zapraszamy na nabożeństwa majowe sprawowane przez po wieczornej Mszy świętej. Zapraszamy również na co dzienny Apel Jasnogórski przy figurze Matki Bożej na zewnątrz o godz. 21.00

4. Odwiedziny chorych z komunią świętą wg następującego porządku: ks. Prałat odwiedzą chorych w piątek 2.05.2014 ks. Proboszcz i księża wikariusze w piątek i sobotę 09 i 10.05.2014. Proszę zwrócić uwagę na to że ks. Proboszcz, ks. Gracjan i ks. Łukasz ze względu na inne obowiązki wypełnią te posługę tydzień później.

5. Prezydent Miasta, Starosta Stargardzki i Dowódca Garnizonu zapraszają na uroczyste obchody Święta Narodowego Trzeciego Maja. O godz. 11.00 w Kolegiacie NMP Królowej Świata uroczysta Msza święta w intencji Ojczyzny z udziałem wojskowej asysty honorowej. O godz. 12.30 na Rynku Staromiejskim odbędzie się druga część uroczystości rocznicowych.


6. Jutro Uroczystość św. Wojciecha bp m. głównego patrona Polski, we wtorek św. Katarzyny Sieneńskiej dz dK, w piątek św. Atanazego bp dK, w sobotę NMP Królowej Polski, uroczystość.

7. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki naszej patronki NMP Królowej Świata. Bóg zapłać za ofiary złożone na Kościół, w tym tygodniu złożono 100 zł.

8. Gazety: Niedziela, Gość Niedzielny, Losservatore Romano, Miłujcie się.

9. W tym tygodniu odeszli do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej:

+ Zdzisław Korban, + Jan Lutyński, + Józef Wojewoda, Urszula Jakubowska Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...

Ks. Henryk Marczak
Proboszcz


© 2014-05-04 20:46:04

Czytano 1 razy.
 


projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F