Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś poniedziałek, 21 października 2019 r, imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza


Ogłoszenia duszpasterskie na IV Niedzielę Wielkiego Postu 30.03.2014 r.1. W okresie Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwa:

• GORZKIE ŻALE w niedzielę o godz. 17.15.

• DROGA KRZYŻOWA w piątki: dla dorosłych po Mszy Świętej rannej o godz. 07.30 i wieczornej o godz. 18.30, dla dzieci o godz. 17.00, dla młodzieży o godz. 19.30.

2. Za tydzień w pierwszą niedzielę miesiąca, na każdej Mszy świętej, w naszej wspólnocie parafialnej podejmujemy z racji na duchowe dobro, adorację Najświętszego Sakramentu.

3. W dzisiejszą Niedziele w naszej parafii rozpoczynają się Rekolekcje Wielkopostne które poprowadzi ks. dr Krzysztof Czapla SAC Dyrektor Sekretariatu Fatimskiego w Zakopanym na Krzeptówkach. Rekolekcje od poniedziałku do środy o godz. 10.00 i 18.00. Prosimy o modlitwę w intencji rekolekcji, aby jak najwięcej osób skorzystało z tego świętego czasu. Spowiedź o godz. 9.30 i wieczorem podczas Mszy św.

4. Zapraszamy kandydatów do bierzmowania na spotkania w poniedziałek, wtorek i w środę do kościoła o godz. 17.00 przygotowujące już bezpośrednio do przyjęcia sakramentu bierzmowania, który odbędzie się w czwartek 03.04. o godz. 16.30.

5. W IX rocz. śm. Bł. Jana Pawła II, 02.04. zapraszamy na Apel Jasnogórski o godz. 21.00 przy pomniku Jana Pawła II.


6. NAUKI PRZEDŚLUBNE. Wszystkich tych którzy w tym roku będą zawierać sakramentalny związek małżeński zapraszamy w czwartek o godz. 19.00 na kurs przedmałżeński w salce przy kościele.

7. W tym tygodniu 1 czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek będzie spowiadał penitencjarz naszej kolegiaty ks. kan. January Żelawski. Msza św. o Jezusie Chrystusie Najwyższym i Wiecznym Kapłanie. W piątek Msza św. dla chorych o godz. 12.00, o godz. 18.00 Msza święta wotywna o Najśw. Sercu Pana Jezusa, po Mszy św. Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa. W sobotę Msza święta o Niepokalanym Sercu Maryi o godz. 18.00. Adoracja do godz. 21.00.

8. Odwiedziny chorych z komunią św. w piątek i w sobotę według stałego porządku, z wyjątkiem chorych ks. Gracjana których odwiedzi tydzień później tj. 12.04. Za tydzień zmiana Tajemnic Żywego Różańca po Mszy św. o godz. 11.00.

9. Gazety: Niedziela, Gość Niedzielny, Miłujcie się, Losservatore Romano.

10. Parafialny Zespół Caritas przeprowadził zbiórkę do puszek dla ubogich na paczki z okazji Świąt Wielkanocnych, zebrano 1258 zł. Za wszelkie ofiary składamy najserdeczniejsze Bóg zapłać. Można nabyć świecę Caritasu. Kartki świąteczne w kościele i sklepiku. Ofiary na kwiaty do Bożego Grobu można składać do puszki Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

13. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki i Królowej naszej parafii. Bóg zapłać za ofiary złożone na Kościół, w tym tygodniu złożono 220 zł.

11. W tym tygodniu odeszli do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej: + Bogdan Kwiatkowski + Adam Holeczko + Józef Pindor. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...

Ks. Henryk Marczak
Proboszcz


© 2014-03-31 04:55:33

Czytano 1 razy.
 


projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F