Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś sobota, 20 lipca 2019 r, imieniny: Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny


Ogłoszenia duszpasterskie na XII niedzielę roku 23.06.2013 r.1. Odpust w parafii św. Józefa ku czci św. Jana Chrzciciela w jutro wieczorem. O godz. 18.00 litania do św. Jana Chrzciciela, a o godz. 18.30 rozpocznie się Msza św. odpustowa.

2. Dzisiaj po każdej Mszy świętej będzie zbiórka do puszek organizowana przez Caritas Archidiecezji na kolonie dla dzieci ze środowisk ubogich, zagrożonych patologią oraz zamieszkałych w najuboższych rejonach naszej archidiecezji.

3. We wtorek 25.06. o godz. 20.00 zapraszamy na Mszę św. bez prądu.

4. Msza Święta w przyszłą niedzielę o 11.00 na intencję kolejarzy i ich rodzin.

5. NAUKI PRZEDŚLUBNE. W czwartek zapraszamy wszystkich uczestników kursu przedmałżeńskiego na nauki o godz. 19.00

6. Półkolonie przy naszej parafii rozpoczną się w poniedziałek 01.07. zapisy dzieci w biurze parafialnym w godzinach urzędowania do końca miesiąca.


7. Ks. kan. January Żelawski penitencjarz naszej kolegiaty który spowiada w pierwsze czwartki miesiąca, napisał książkę poświęconą Matce Najświętszej, pt. "NIEPOKALANEJ W HOŁDZIE".

Serdecznie zachęcamy do nabycia tej książki w cenie 15 zł. książkę można nabyć zakrystii i w sklepiku.

8. Zapraszamy w każdą środę na Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00, a po Nabożeństwie Msza święta. Na Apel Jasnogórski zapraszamy w środę o godz. 21.00.

9. W piątek zakończenie roku szkolnego, zapraszamy na Mszę świętą o godz. 18.00 dzieci, młodzież, rodziców, nauczycieli, aby wspólnie podziękować Bogu za miniony rok szkolny. Spowiedź święta na zakończenie roku szkolnego w piątek od godz. 17.00.

10. W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, w piątek św. Ireneusza bp m, w sobotę uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła.

11. Gazety: Niedziela, Gość Niedzielny, Miłujcie się, Losservatore Romano.

12. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki i Królowej naszej parafii. Bóg zapłać za ofiary złożone na Kościół.

13. W tym tygodniu odeszli do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej + Kazimierz Baszak + Artur Wilk. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...

Ks. Henryk Marczak
Proboszcz


© 2013-06-23 20:58:00

Czytano 1 razy.
 


projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F