Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś sobota, 20 lipca 2019 r, imieniny: Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny


Ogłoszenia duszpasterskie na III Niedzielę roku 27.01.2013 r.1. W związku ze śmiercią Księdza Kardynała Józefa Glempa, Prymasa Polski - Seniora, pragnę zaprosić wszystkich wiernych na Mszę Świętą w poniedziałek o godz. 18.00.

2. W Święto Ofiarowania Pańskiego, 2 lutego, obchodzimy w całym Kościele Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. W tym dniu Osoby Życia Konsekrowanego, posługujące w naszej Archidiecezji, odnowią wyznanie wiary oraz złożone przez siebie śluby podczas uroczystej Mszy Świętej, sprawowanej pod przewodnictwem Księdza Arcybiskupa Metropolity Andrzeja Dzięgi, w Bazylice Archikatedralnej pw. św. Jakuba Apostoła w Szczecinie o godz. 12.00. Zapraszamy Rodziców i Rodziny osób konsekrowanych oraz wszystkich Wiernych do udziału we wspólnej modlitwie. W tym dniu również obchodzić będziemy imieniny Ks. Biskupa Mariana Błażeja Kruszyłowicza, którego będziemy otaczać życzliwą modlitwą.

3. Biuro Parafialne czynne we wtorek i czwartek od godz. 16.00 do 17.00 i w sobotę przed południem od godz. 10.00 do 12.00. W nagłych wypadkach w miarę możliwości jesteśmy do dyspozycji wiernych.

4. NAUKI PRZEDŚLUBNE. Wszystkich tych którzy w tym roku będą zawierać sakramentalny związek małżeński zapraszamy aby zapisywali się na kurs przedmałżeński w zakrystii lub w biurze parafialnym.


5. Zapraszamy w każdą środę na Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00, a po Nabożeństwie Msza święta. Zachęcamy również do wypisywania próśb na kartkach, które będą odczytane w czasie Nabożeństwa.

6. W czwartki zapraszamy na godz. 18.00 na Msza święta a po Mszy św. Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

7. W tym tygodniu 1 czwartek, piątek i sobota miesiąca, w czwartek będziemy się modlić prosząc Chrystusa Kapłana o świętość kapłanów, przygotowujących się do kapłaństwa i o powołania. W piątek Msza święta wotywna o Najśw. Sercu Pana Jezusa o godz. 18.00. Msza św. dla chorych o godz. 12.00, odwiedziny chorych z komunią św. w piątek i w sobotę według stałego porządku. W sobotę Msza święta o Niepokalanym Sercu Maryi o godz. 18.00.

8. Wszystkim tym którzy w czasie kolędy przyjęli kapłana z Bożym błogosławieństwem w swoim domu składamy serdeczne Bóg zapłać.

9. W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek św. Tomasza z Akwinu prezb dK, w czwartek św. Jana Bosko prezb, w sobotę Ofiarowanie Pańskie, święto.

10. Gazety: Niedziela, Gość Niedzielny, Miłujcie się, Losservatore Romano.

11. Bóg zapłać za ofiary złożone na Kościół. Pragnę poinformować że do tej pory na maty złożono ofiary w wysokości 1900 zł.

Ks. Henryk Marczak
Proboszcz


© 2013-01-28 03:46:48

Czytano 1 razy.
 


projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F