Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś sobota, 20 lipca 2019 r, imieniny: Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny


Ogłoszenia duszpasterskie na Niedzielę Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata 25.11.20121. Modlitwa wypominkowa za naszych bliskich zmarłych do końca tygodnia o godz. 17.30.

2. Dzisiaj o godz. 18.00 kandydaci do bierzmowania złożą uroczyste wyznanie wiary z całym Kościołem. Dzisiaj o godz. 20.00 Msza św. bez prądu, w intencji obrony życia poczętego. Jest to Msza św. którą będziemy sprawować cyklicznie każdego 25 dnia miesiąca.

3. Od 21 do 26 listopada Tydzień Słowa Bożego, które ma nas zachęcić do czytania i poznawania Pisma świętego.

4. KATECHEZA DLA DOROSŁYCH. Zapraszamy wszystkich dorosłych na katechezę we wtorek o godz. 18.30 po Mszy św. wieczornej.

5. Zapraszamy w każdą środę na Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00, a po Nabożeństwie Msza święta.

6. W czwartki zapraszamy po Mszy św. o godz. 18.30 na Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

7. Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, kończy rok liturgiczny, w następną niedziele rozpoczyna się Adwent. W drugą niedzielę Adwentu w naszej wspólnocie będziemy przeżywać Rekolekcję Adwentowe które poprowadzi ks. kan. Jan Kruczyński Dyrektor Centrum Nowej Ewangelizacji z Witkowa. Módlmy się o to, aby jak najwięcej osób skorzystało z Rekolekcji świętych.


8. Biuro Parafialne czynne we wtorek i czwartek od godz. 16.00 do 17.00 i w sobotę przed południem od godz. 10.00 do 12.00. W nagłych wypadkach jesteśmy do dyspozycji wiernych.

9. Spotkanie katechetyczne, zapraszam wszystkich katechetów na spotkanie katechetyczne w poniedziałek o godz. 19.00 na plebanie.

10. W tym tygodniu wspominamy: w piątek św. Andrzeja Ap, święto.

11. Gazety: Niedziela, Gość Niedzielny, Miłujcie się, Losservatore Romano.

12. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki naszej patronki NMP Królowej Świata. Bóg zapłać za ofiary złożone na Kościół, wypominki i na renowację ołtarza, w ubiegłą niedzielę na ten cel złożono 470 zł.

Ks. Henryk Marczak
Proboszcz


© 2012-11-26 05:36:26

Czytano 1 razy.
 


projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F