Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś sobota, 20 lipca 2019 r, imieniny: Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny


Ogłoszenia duszpasterskie na XXX Niedzielę roku 29.10.2012 r.1. W czwartek Uroczystość Wszystkich Świętych, msze św. na nowym cmentarzu o godz. 11.00. W naszej świątyni po sumie odmówimy Anioł Pański i w procesji udamy się do kościoła Ducha Świętego i dalej na cmentarz gdzie około godz. 13.00 Uroczysta Msza święta za zmarłych. Nie będzie Mszy św. w kościele o godz. 12.30. Dzisiaj można jeszcze wziąć karty wypominkowe.

2. Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych, 2 listopada, Msza św. o godz. 07.00. o 10.00 i o 18.00 z procesją modlitewną w kościele. Polecajmy w modlitwie zmarłych kapłanów ks. Abp Kazimierza Majdańskiego, ks. Abp Mariana Przykuckiego, ks. Abp Zygmunta Kamińskiego, ks. Edmunda Malicha. Modlitwa wypominkowa za naszych bliskich zmarłych od 02.11. codziennie o godz. 17.30.

3. Informujemy, że na Cmentarzu w Stargardzie Szczecińskim klerycy Arcybiskupiego Wyższego Seminarium Duchownego będą przyjmowali wypominki za zmarłych, które wierni mogą składać w miejscach oznaczonych tablicami z napisem Arcybiskupie Wyższe Seminarium Duchowne. Wypominki będą przyjmowane: na Cmentarzu w Stargardzie - 1 i 2 listopada w godz. od 9.00 do 17.00.

4. W związku z dzisiejszym Słowem Pasterskim ks. Arcybiskupa Andrzeja Dzięgi. Zapraszamy wszystkich chętnych, a zwłaszcza naszą młodzież na czuwanie modlitewne w środę 31 października o godz. 20.00. Chcemy aby ta modlitwa była zadośćuczynieniem za grzech popełnione w tę noc. Na ostatni Apel Jasnogórski zapraszamy o godz. 21.00 do kościoła.


5. Zapraszamy kandydatów do bierzmowania klas I na spotkanie do salki katechetycznej w poniedziałek o godz. 17.00.

6. KATECHEZA DLA DOROSŁYCH. Zapraszamy wszystkich dorosłych na katechezę we wtorek o godz. 18.30 po Mszy św. wieczornej.

7. Zapraszamy w każdą środę na Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00, a po Nabożeństwie Msza święta.

8. W tym tygodniu I-szy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Ze względu na uroczystość Wszystkich Świętych i Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych nie będzie Mszy świętej wotywnej w czwartek i piątek. W piątek Chorych zapraszamy na Mszę św. o godz. 10.00. W sobotę Msza św. wieczorna o Niepokalanym Sercu Maryi.

9. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca, odwiedziny chorych z komunią św. w piątek i w sobotę według stałego porządku.

10. Za tydzień zapraszamy Członków Żywego Różańca na Mszę św. o godz. 11.00 i na spotkanie po Mszy w kaplicy.

11. W każdą niedzielę listopada zapraszamy na modlitwę Różańcową na godz. 15.00, która odbywa się jednocześnie na starym i nowym cmentarzu. 04.11.2012 r. nasza wspólnota parafialna poprowadzi modlitwę na Giżynku.

12. W tym tygodniu wspominamy: w czwartek Uroczystość Wszystkich Świętych, w piątek Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych.

13. Gazety: Niedziela, Gość Niedzielny, Miłujcie się, Losservatore Romano.

14. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki naszej patronki NMP Królowej Świata. Bóg zapłać za ofiary złożone na Kościół, wypominki i na renowację ołtarza, w ubiegłą niedzielę na ten cel złożono 300 zł.

15. W tym tygodniu odeszli do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej: + Joanna Ziemba + Paweł Borek. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...

Ks. Henryk Marczak
Proboszcz


© 2012-10-29 04:04:22

Czytano 1 razy.
 


projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F