Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś sobota, 20 lipca 2019 r, imieniny: Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny


Ogłoszenia duszpasterskie na XXVIII Niedzielę roku 14.10.2012 r.1. Dzisiaj XII Dzień Papieski "Jan Paweł II - PAPIEŻ RODZINY" Po Mszy św. będzie przeprowadzona zbiórka na Fundację "Dzieło Nowego Tysiąclecia" jest to fundusz stypendialny dla młodzieży utalentowanej, pochodzącej z niezamożnych rodzin. We wtorek 16 X, 34 rocznica wyboru Ojca Świętego Jana Pawła II.

2. Październik miesiąc poświęcony modlitwie Różańcowej, zapraszamy dzieci w poniedziałek w środę i piątek o godz. 17.00. Dorosłych i młodzież zapraszamy po Mszy św. o godz. 18.30, w niedzielę o godz. 17.30.

3. Tydzień temu przeżywaliśmy 68 tydzień Miłosierdzia. Zespół Caritas przeprowadził zbiórkę do puszek, zebrano 849,20 zł.

4. W poniedziałek o godz. 18.00 zapraszamy wszystkich parafian na Mszę świętą wotywną i nabożeństwo do Ducha Świętego. Jest to propozycja kierowana zwłaszcza dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania. Zapraszamy was i waszych rodziców - abyśmy wszyscy mogli doświadczyć działania i żywej obecności Boga pośród nas.

5. W poniedziałek, 15 października, będziemy obchodzić IX Dzień Dziecka Utraconego. W związku z tym zapraszamy wszystkich przeżywających żałobę po stracie dziecka na wspólne nabożeństwo różańcowe o godz. 18.30.

6. KATECHEZA DLA DOROSŁYCH. Zapraszamy wszystkich dorosłych na katechezę we wtorek po Mszy św. wieczornej.


7. Zapraszamy w każdą środę na Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00. Z okazji Roku wiary w każdą środę w czasie Mszy świętej będzie katecheza, pierwsza katecheza pod tytułem "Dlaczego katechizm?". Na Apel Jasnogórski zapraszamy w środę o godz. 21.00.

8. W czwartek święto św. Łukasza, Ewangelisty - imieniny ks. Łukasza Krasuli. Serdecznie zapraszamy na Mszę św. imieninową.

9. Za tydzień po każdej Mszy św. będzie można kupić Ewangeliarz - modlitewnik na każdy dzień z komentarzem i modlitwą. Cena 10 zł.

10. W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek św. Teresy od Jezusa dz dK, we wtorek św. Jadwigi Śląskiej z, w środę św. Ignacego Antiocheńskiego bp m, w czwartek św. Łukasza, Ewangelisty, święto, w sobotę św. Jana Kantego prezb.

11. Gazety: Niedziela, Gość Niedzielny, Miłujcie się, Losservatore Romano.

12. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki i Królowej naszej parafii. Bóg zapłać za ofiary złożone na Kościół, wypominki i na renowację ołtarza, w ubiegłą niedzielę na ten cel złożono 350 zł.

13. W tym tygodniu odeszli do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej: + Józef Marć + Teresa BŁACHUCIŃSKA. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...

Ks. Henryk Marczak
Proboszcz


© 2012-10-15 12:09:06

Czytano 1 razy.
 


projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F