Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś sobota, 20 lipca 2019 r, imieniny: Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny


Ogłoszenia duszpasterskie na XXVI Niedzielę roku 30.09.2012 r.1. Październik miesiąc poświęcony modlitwie Różańcowej, zapraszamy dzieci w poniedziałek w środę i piątek o godz. 17.00. Dorosłych i młodzież zapraszamy po Mszy św. o godz. 18.30, w niedzielę o godz. 17.30.

2. W tym tygodniu 1-szy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek będzie spowiadał penitencjarz naszej kolegiaty ks. January Żelawski. Zapraszamy na Mszę św. na godz. 18.00 ministrantów, lektorów, rodziców. Będziemy się modlić prosząc Chrystusa Kapłana o świętość kapłanów, przygotowujących się do kapłaństwa i o powołania. W piątek Chorych zapraszamy na Mszę św. o godz. 12.00 w południe, o 17.00 Różaniec dla dzieci, a o godz. 18.00 Msza święta wynagradzająca NSPJ od Straży Honorowej. Po Mszy św. Różaniec dla dorosłych połączony z Nabożeństwem. W sobotę o 18.00 Msza św. o Niepokalanym Sercu Maryi, po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu do 21.00, zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej.

3. W przyszłą niedzielę o godz. 12.30 Msza święta Odpustowa, wspomnienie NMP Różańcowej. Mszy św. będzie przewodniczyć ks. Dziekan Jarosław Staszewski. W czasie Mszy św. nastąpi poświęcenie różańców dla dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej. Zapraszamy Żywy Różaniec wyjątkowo na godz. 12.30.

4. Zapraszamy w każdą środę na Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00, a po Nabożeństwie Msza święta. Na Apel Jasnogórski zapraszamy w środę o godz. 21.00.


5. Jest możliwość nabycia indeksów do bierzmowania.

6. W tym tygodniu I piątek miesiąca, odwiedziny chorych z komunią św. w piątek według stałego porządku.

7. Za tydzień w niedzielę rozpoczynamy 68 tydzień Miłosierdzia. Zespół Caritas przeprowadzi zbiórkę do puszek.

8. W czwartek, 11 października br. Ojciec Święty Benedykt XVI ogłosi Rok Wiary, dlatego też przeżywając w duchowej jedności z Ojcem Świętym i całym Kościołem, zapraszamy w tym dniu na Uroczystą Mszę świętą o godz. 18.00 aby rozpocząć parafialną inaugurację Roku Wiary.

9. W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dz dK, we wtorek św. Aniołów Stróżów, w czwartek św. Franciszka z Asyżu, w piątek św. Faustyny Kowalskiej dz.

10. Gazety: Niedziela, Gość Niedzielny, Miłujcie się, Losservatore Romano. Sklepik parafialny - serdecznie zapraszamy do sklepiku: w sprzedaży obrazy malowane na desce przez naszego parafianina, komplety do chrztu św. różańce, oraz inne dewocjonalia.

11. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki i Królowej naszej parafii. Bóg zapłać za ofiary złożone na Kościół i na renowację ołtarza, w ubiegłą niedzielę na ten cel złożono 200 zł.

12. W tym tygodniu odeszli do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej: + Ela Wardal + Teresa Borsów . Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...

Ks. Henryk Marczak
Proboszcz


© 2012-10-01 03:11:07

Czytano 1 razy.
 


projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F