Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś sobota, 20 lipca 2019 r, imieniny: Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny


Ogłoszenia duszpasterskie na XXV Niedzielę roku 23.09.2012 r.1. Dzisiaj w ramach duchowej jedności z ogólnopolską pielgrzymką małżeństw na Jasną Górę. Zapraszamy wszystkich małżonków na Msze Świętą o godz. 11.00 w czasie której będzie możliwość odnowienia przyrzeczeń małżeńskich.

2. Zapraszamy dzisiaj dzieci i ich rodziców na spotkanie inaugurujące proces bezpośredniego przygotowania do I Komunii Świętej. Spotkanie to odbędzie się po Mszy Świętej o godz.12.30.

3. Tydzień temu była zbiórka do puszek na KUL i Wydział Teologiczny US, zebrano 909 zł.

4. KATECHEZA DLA DOROSŁYCH. Zapraszamy wszystkich dorosłych na katechezę we wtorek po Mszy św. wieczornej.

5. Zapraszamy w każdą środę na Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00, a po Nabożeństwie Msza święta. Na Apel Jasnogórski zapraszamy w środę o godz. 21.00.

6. Zapraszamy kandydatów do bierzmowania klas I Gimnazjum na spotkanie w poniedziałek o godz. 17.00 klas II Gimnazjum w środę o godz. 17.00. Klasy III Gimnazjum w czwartek o godz. 17.00 w salce. Jest możliwość nabycia indeksów do bierzmowania.


7. W piątek Msza św. na intencje Apostolstwa Dobrej Śmierci. W niedziele o 11.00 na intencje Kolejarzy.

8. W tym tygodniu wspominamy: we wtorek bł. Władysława z Gielniowa prezb, w czwartek św. Wincentego a Paulo prezb, w piątek św. Wacława m, w sobotę Michała, Gabriela, Rafała, Archaniołów, święto.

9. Gazety: Niedziela, Gość Niedzielny, Miłujcie się, Losservatore Romano. Sklepik parafialny - serdecznie zapraszamy do sklepiku: w sprzedaży obrazy malowane na desce przez naszego parafianina, komplety do chrztu św. różańce, oraz inne dewocjonalia.

10. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki i Królowej naszej parafii. Bóg zapłać za ofiary złożone na Kościół i na renowację ołtarza, w ubiegłą niedzielę na ten cel złożono 200 zł.

Ks. Henryk Marczak
Proboszcz


© 2012-09-24 02:58:00

Czytano 1 razy.
 


projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F