Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś poniedziałek, 21 października 2019 r, imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza


Ogłoszenia duszpasterskie na XXIII Niedzielę roku 9.09.2012 r.1. POŚWIĘCENIE TORNISTRÓW Dzisiaj zapraszamy dzieci z tornistrami na Mszę Świętą o godz. 12.30.

2. Z naszej wspólnoty parafialnej - Rodzice 15-miesięcznego Wiktora zwrócili się o pomoc dla swojego synka, którego zaatakował nowotwór złośliwy, lewe oko, znany jako siatkówczak. Wciąż zagraża mu usunięcie gałki ocznej. Ciągłe wyjazdy do Warszawy, do Centrum Zdrowia Dziecka, przerastają budżet rodziny. Dlatego dzisiaj, po każdej Mszy świętej, będzie zbiórka do puszek dla małego Wiktora.

3. KATECHEZA DLA DOROSŁYCH. Zapraszamy wszystkich dorosłych na katechezę we wtorek po Mszy św. wieczornej.

4. NAUKI PRZEDŚLUBNE. Wszystkich tych którzy w najbliższym czasie będą zawierać sakramentalny związek małżeński zapraszamy aby zapisywali się na kurs przedmałżeński w zakrystii lub w biurze parafialnym.

5. Zapraszamy w każdą środę na Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00, a po Nabożeństwie Msza święta. Na Apel Jasnogórski zapraszamy w środę o godz. 21.00.

6. Zapraszamy ministrantów i lektorów na spotkania formacyjne. Kandydaci i ministranci Sobota godz. 10.00. Lektorzy swoja zbiórkę mają w najbliższą środę o godz. 17.00


7. Wszystkich którzy zapisali się na pielgrzymkę autokarową na Jasną Górę zapraszamy na spotkanie w najbliższą środę o ok. godz. 19.00

8. W czwartek 13 września po Mszy św. wieczornej Różaniec Fatimski i procesja światła. Na zakończenie Apel Jasnogórski.

9. W trzeci poniedziałek miesiąca będzie Msza święta wotywna do Ducha Świętego i Nabożeństwo.

10. Zapraszamy kandydatów do bierzmowania klas I, II i III Gimnazjum na spotkanie w czwartek o godz. 17.00 w kościele. Jednocześnie pragniemy przypomnieć że w Niedziele zapraszamy naszą młodzież na Mszę Święte wg następującego porządku: godz. 9.30 młodzi z klas I i II gimnazjum, godz. 18.00 młodzi z klas III gimnazjum oraz młodzież ponadgimnazjalna. Podział ten pomoże nam odpowiednio wyprofilować chociażby treści homiletyczne w taki sposób, aby były one zrozumiałe i aktualne dla młodego odbiorcy.

11. Za tydzień zbiórka do puszek na KUL i Wydział Teologiczny US.

12. W tym tygodniu wspominamy: w czwartek św. Jana Chryzostoma bp dK, w piątek Podwyższenia Krzyża Świętego, święto, w sobotę NMP Bolesnej.

13. Gazety: Niedziela, Gość Niedzielny, Miłujcie się, Losservatore Romano. Sklepik parafialny - serdecznie zapraszamy do sklepiku: w sprzedaży różańce, komplety do chrztu św. oraz inne dewocjonalia.

14. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki i Królowej naszej parafii. Bóg zapłać za ofiary złożone na Kościół i na renowację ołtarza, w ubiegłą niedzielę na ten cel złożono 250 zł.

15. W tym tygodniu odeszli do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej: + Janina Murdza + Danuta Sosnowska + Andrzej Traczyk. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...

Ks. Henryk Marczak
Proboszcz


© 2012-09-09 22:46:43

Czytano 1 razy.
 


projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F