Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś sobota, 20 lipca 2019 r, imieniny: Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny


Ogłoszenia duszpasterskie na XXI Niedzielę roku 26.08.2012 r.UROCZYSTOŚĆ NMP CZĘSTOCHOWSKIEJ

W wyniku gwałtownych burz i huraganów, które przeszły nad Szczecinem i całym naszym regionem, wiele osób ucierpiało ponosząc ogromne straty materialne. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy natychmiast pośpieszyli poszkodowanym z pomocą, a szczególnie Straży Pożarnej i tym, którzy okazali niezwykle skuteczną pomoc sąsiedzką. Jednocześnie uprzejmie prosimy wszystkich zajmujących się likwidacją szkód oraz firmy ubezpieczeniowe o przychylne i pełne życzliwości wsparcie dla osób pokrzywdzonych przez nawałnicę. Dlatego też ks. Abp Andrzej Dzięga zwraca się z prośbą do wszystkich wiernych aby w niedzielę 02.09.2012r. zorganizowano zbiórkę pieniężną do puszek dla osób poszkodowanych przez nawałnice.

1. Dożynki Archidiecezjalne - dzisiaj w Pyrzycach odbędą się Centralne Uroczystości Dożynkowe, o godz. 14.00 nastąpi prezentacja wieńców dożynkowych, a o godz. 15.00 Uroczysta Msza święta. Wyjazd autokarem do Pyrzyc z parkingu za kościołem o godz. 13.00.

2. Dzisiaj ostatnia niedziela miesiąca i kończy się czas wakacji. Rozpocznie się Nowy Rok szkolny, zapraszamy dzieci i młodzież do spowiedzi świętej w piątek od godz. 17.00

3. Organizujemy pielgrzymkę do CZĘSTOCHOWY w dniach od 27-30.09.2012.. Zapisy w biurze.
Dnia 27.09.2012 o godz. 10.00 Msza św. na rozpoczęcie pielgrzymki. Wyjazd o godz. 11.00 z placu przy kościele ok. godz. 15.00 Licheń - (LASEK GROMBLIŃSKI, Droga Krzyżowa, wspólny wieczorek przy grill)
28.09 ok. 11.00 wyjazd do Częstochowy tam nocleg ( w tym czasie czuwanie) od 20.00
29.09 ok 12.00 - do Krakowa (Łagiewniki o 15.00 koronka) do 18.00 wolny czas na Starym mieście i wyjazd na noc do Stargardu Szczecińskiego. Koszt pielgrzymki 320 zł.


4. W przyszłą niedzielę na sumie parafialnej o godz. 11.00 Msza św. w intencji kolejarzy i ich rodzin.

5. NAUKI PRZEDŚLUBNE. Wszystkich tych którzy w najbliższym czasie będą zawierać sakramentalny związek małżeński zapraszamy aby zapisywali się na kurs przedmałżeński w zakrystii lub w biurze parafialnym.

6. Zapraszamy w każdą środę na Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00, a po Nabożeństwie Msza święta. Na Apel Jasnogórski zapraszamy w środę o godz. 21.00. W czwartki zapraszamy po Mszy św. o godz. 18.30 na Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

7. W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek św. Moniki, we wtorek św. Augustyna bp dK, w środę Męczeństwo św. Jana Chrzciciela, w sobotę bł. Bronisławy dz.

8. Spotkanie katechetyczne, zapraszam wszystkich katechetów na spotkanie katechetyczne w poniedziałek 03.09.2012 po wieczornej Mszy św. na plebanie.

9. Gazety: Niedziela, Gość Niedzielny, Miłujcie się, Losservatore Romano. Sklepik parafialny- serdecznie zapraszamy do sklepiku: w sprzedaży, litanie do bł. Jana Pawła II po 1 zł, komplety do chrztu św. oraz inne dewocjonalia.

10. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki i Królowej naszej parafii. Bóg zapłać za ofiary złożone na Kościół, w ubiegłą niedzielę złożono 50 zł. Dziękuję wszystkim którzy brali udział w festynie parafialnym, którzy śpiewali, grali. Wszystkim ofiarodawcom ciast, niech Pan wynagrodzi.

11. W tym tygodniu odeszli do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej + Dorota Bas + Bogdan Wąsikowski + Krystyna Racka + Jarosław Kowalisko. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...

Ks. Henryk Marczak
Proboszcz


© 2012-08-26 19:31:56

Czytano 1 razy.
 


projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F