Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś sobota, 20 lipca 2019 r, imieniny: Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny


Ogłoszenia duszpasterskie na Niedzielę Wielkanocną 8.04.2012 r.UROCZYSTOŚĆ ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

1. Chrystus Zmartwychwstał! Prawdziwie Zmartwychwstał! Wszystkim Parafianom oraz Gościom życzymy, aby Ten który zwyciężył piekło i szatana - Jezus Chrystus obdarzał Was, oraz Wasze Rodziny, pokojem i miłością. Niech znikną wszelkie spory i podziały a zakróluje Światłość prawdziwa. Wszystkim tym którzy złożyli nam życzenia świąteczne - Parlamentarzystom, Władzom Miasta, instytucjom, osobom prywatnym, składamy serdeczne podziękowania.

2. Wyrażamy podziękowania wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie Świętego Triduum Paschalnego oraz Uroczystości Wielkanocnych. Kapłanom, za poświęcony czas w sakramencie pokuty i pojednania. Członkom Caritasu którzy poświęcili wiele czasu w przygotowaniu palm wielkanocnych, a dochód ze sprzedaży palm został przeznaczony na paczki wielkanocne dla ubogich rodzin z naszej parafii. Za udekorowanie kościoła i przygotowanie ciemnicy oraz Grobu Pańskiego państwu Szulc. Pani Elżbiecie Aszyk za przygotowanie nowego obrusu na ołtarz. Kolejarzom i panom trzymającym straż przy Bożym Grobie. Zespołowi śpiewającemu, służbie liturgicznej, panu organiście za oprawę śpiewno - liturgiczną. Różom Różańcowym, Straży Honorowej, katechetkom, ministrantom, dzieciom i młodzieży za modlitewne czuwanie. Panu Kościelnemu czuwającemu nad wszystkim. Wszystkim Parafianom za modlitwę i udział w Triduum Paschalnym niech Pan Bóg wynagrodzi swoim błogosławieństwem i pokojem.

3. Rezurekcja o godz. 6.00, Msze Święte w ciągu dnia o godz. 9.30, 11.00, 12.30 i 18.30.


4. W drugi dzień świąt Msze święte jak w każdą niedzielę, taca przeznaczona jest na KUL i WT US.
Wydział Teologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego dziękuje za wsparcie duchowe i materialne swojej działalności oraz zaprasza na studia w roku akademickim 2012/2013 na następujące kierunki:
1. teologia - jednolite studia magisterskie
2. nauki o rodzinie:
- studia pierwszego stopnia, specjalność: asystent rodziny lub profilaktyka społeczna (do wyboru po pierwszym roku studiów)
- studia drugiego stopnia, specjalność: poradnictwo oraz terapia małżeństwa i rodziny
3. italianistyka z elementami studiów nad chrześcijaństwem (studia pierwszego stopnia).

5. W piątek 13.04. o godz. 10.00 w naszym kościele odbędzie się Uroczysta Msza św. pod przewodnictwem ks. Abp. Andrzeja Dzięgi, po Mszy św. odbędzie się poświęcenie schroniska. Serdecznie zapraszamy wszystkich wiernych do wspólnej modlitwy.

6. W najbliższą sobotę, 14 kwietnia br., w Bazylice Archikatedralnej odbędą się święcenia kapłańskie. Liturgia - pod przewodnictwem Ks. Arcybiskupa Metropolity - rozpocznie się o godz. 10.00. Zapraszamy wszystkich do udziału w tej uroczystości i prosimy o modlitwę w intencji nowych kapłanów.

7. Za tydzień 15.04. Niedziela Miłosierdzia Bożego.

8. Zapraszamy w każdą środę na Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00, a po Nabożeństwie Msza święta.

9. W czwartki zapraszamy na Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego po Mszy świętej.

10. Gazety: Niedziela, Gość Niedzielny, Miłujcie się, Losservatore Romano.

11. Bóg zapłać za ofiary złożone na Kościół. W tym tygodniu złożono 100 zł.

12. W tym tygodniu odeszli do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej: + Łucja Sobiech + Zofia Rozwadowska. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...

Ks. Henryk Marczak
Proboszcz


© 2012-04-08 17:38:13

Czytano 1 razy.
 


projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F