Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś sobota, 20 lipca 2019 r, imieniny: Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny


Ogłoszenia duszpasterskie na III niedzielę roku 22.01.2012 r.1. Tegoroczny Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan będzie miał w Stargardzie następujący przebieg: - Dzisiaj o godz. 17.00 rozpocznie się w kościele św. Jana koncert w wykonaniu "Echo Arioso" i chóru prawosławnego.
- Na nabożeństwo ekumeniczne w naszym kościele zapraszamy w niedzielę 29.01. o godz. 17.

2. BIERZMOWANIE DLA DOROSŁYCH. Wszystkich dorosłych od maturzystów wzwyż, którzy jeszcze nie przystąpili do sakramentu bierzmowania, a chcieliby się przygotować, zapraszamy aby się zapisywali w zakrystii lub w biurze parafialnym.

3. Wszystkich tych którzy w czasie kolędy nie byli w domu, czy też z innych powodów nie odbyła się kolęda, a chcieliby przyjąć kapłana z Bożym błogosławieństwem, zapraszamy do zakrystii lub biura parafialnego, aby podać adres zamieszkania. Kolęda uzupełniająca odbędzie się w niedzielę 29.01.od godz. 14.00.

4. W tym tygodniu wspominamy: we wtorek św. Franciszka Salezego bp dK, w środę Nawrócenie św. Pawła Ap, święto, w czwartek św. Tymoteusza i Tytusa bp, w piątek bł. Jerzego Matulewicza bp, w sobotę św. Tomasza z Akwinu prezb dK.

5. W ubiegłą niedzielę na prośbę Episkopatu Polski była zebrana ofiara do puszek z przeznaczeniem na wsparcie Stowarzyszenia - Pomoc Kościołowi w Potrzebie ("Kirche In Not"). Zebrano 640 zł.


6. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki naszej patronki NMP Królowej Świata. Bóg zapłać za ofiary złożone na Kościół, w tym tygodniu złożono 1750 zł.

7. Gazety: Niedziela, Gość Niedzielny, Losservatore Romano, Miłujcie się.

8. Wizyta duszpasterska tzw. kolęda:

9. W tym tygodniu odeszli do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej: + Edward Kozłowski + Wiesław Zajączkowski + Tadeusz Łysiak + Jan Skarbek + Mieczysława Kantor + Teresa Dziewiecka + Zofia Łukasiewicz. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...

Ks. Henryk Marczak
Proboszcz


© 2012-01-22 17:26:52

Czytano 1 razy.
 


projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F