Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś sobota, 25 maja 2019 r, imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny


Ogłoszenia duszpasterskie na III niedzielę Adwentu 11.12.20111. W dzisiejszą Niedzielę Adwentu w naszej wspólnocie parafialnej rozpoczynamy Rekolekcje które poprowadzi ks. Dariusz Zając proboszcz z parafii w Chłopowie. Nauki rekolekcyjne podczas każdej Mszy św. Rekolekcje potrwają do wtorku, Msze św. o godz. 09.00 i 18.00. Nie odkładajmy spowiedzi na ostatnią chwilę.

2. W Adwencie Msze św. roratnie codziennie o godz. 7.00. W tym tygodniu dzieci na roraty przychodzą w tym tygodniu wyjątkowo tylko w środę i w piątek na godz. 18.00.

3. Można nabyć wigilijną świecę Caritasu. Mała świeca 5 zł. Świeca kula i duża świeca 15 zł. Kartki świąteczne w kościele i sklepiku. Wzorem lat ubiegłych, wystawione jest drzewko a na nim serduszka. Ufundowaną paczkę wraz z serduszkiem należy złożyć do kosza pod drzewkiem do 12-go grudnia.

4. W sobotę ks. Gracjan obchodzi imieniny, serdecznie zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00. pamiętajmy o solenizancie w modlitwach osobistych.

5. NAUKI PRZEDŚLUBNE. Zapraszamy w najbliższy czwartek na godz. 19.00 do salki katechetycznej na kurs przedmałżeński.

6. W sobotę 17.12 na Mszy św. o godz. 18.00 Harcerze uroczyście wręczą światełko Betlejemskie władzą miasta i wszystkim ludziom dobrej woli. Również w sobotę o godz. 19.00 zapraszamy na naukę przed chrztem rodziców i chrzestnych, którzy planują chrzciny w czasie Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku.


7. W tym tygodniu wspominamy: we wtorek św. Łucji dz, m, w środę św. Jana od Krzyża prezb dK. Od 17 grudnia rozpoczynamy bezpośrednie przygotowanie do uroczystości Bożego Narodzenia.

8. Wyprodukowaliśmy kalendarz na rok 2012 o naszej Kolegiacie, Pomnik Historii. Jest piękny, ale dosyć drogi, bo po 30 zł. Ten kalendarz można potraktować również jako forma cegiełki i piękny prezent dla swoich bliskich.

9. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki naszej patronki NMP Królowej Świata. Bóg zapłać za ofiary złożone na Kościół, i na renowację ołtarza, w ubiegłą niedzielę na ten cel złożono 930 zł. Na Kościół na Wschodzie złożono 950 zł.

10. Gazety: Niedziela, Gość Niedzielny, Losservatore Romano. Bóg zapłać za ofiary złożone na Kościół.

11. W tym tygodniu odeszli do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej: + Eugeniusz Odziemkowski + Helena Wyroślak + Alfons Ogórkiewicz + Leokadia Sokalska. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...

Ks. Henryk Marczak
Proboszcz


© 2011-12-12 05:17:57

Czytano 1 razy.
 


projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F