Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś sobota, 20 lipca 2019 r, imieniny: Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny


Ogłoszenia duszpasterskie na Niedzielę Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata 20.11.20111. Modlitwa wypominkowa za naszych bliskich zmarłych do końca tygodnia o godz. 17.30.

2. Od 21 do 26 listopada Tydzień Słowa Bożego, które ma nas zachęcić do czytania i poznawania Pisma świętego.

3. KATECHEZA DLA DOROSŁYCH. Zapraszamy wszystkich dorosłych na katechezę we wtorek o godz. 18.30 po Mszy św. wieczornej.

4. NAUKI PRZEDŚLUBNE. Zapraszamy w najbliższy czwartek na godz. 19.00 do salki katechetycznej na kurs przedmałżeński.

5. Zapraszamy w każdą środę na Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00, a po Nabożeństwie Msza święta.

6. W czwartki zapraszamy po Mszy św. o godz. 18.30 na Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.


7. Stowarzyszenie Chrześcijańska Godność, oraz Parafia Prawosławna pw. Świętych Apostołów Piotra I Pawła zapraszają na koncert pieśni Paraliturgicznej 27.11.2011r. o godz. 17.00 - Duża Scena SCK ( wstęp wolny).

8. Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, kończy rok liturgiczny, w następną niedziele rozpoczyna się Adwent.

9. Biuro Parafialne czynne będzie we wtorek i czwartek od godz. 16.00 do 17.00 i w sobotę przed południem od godz. 10.00 do 12.00. W nagłych wypadkach jesteśmy do dyspozycji wiernych.

10. Spotkanie katechetyczne, zapraszam wszystkich katechetów na spotkanie katechetyczne w poniedziałek o godz. 17.00 na plebanie.

11. W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek Ofiarowanie Najść. Maryi Panny, we wtorek św. Cecylii dz m, w czwartek św. Andrzeja Dung-Lac prezb i Towarzyszy mm. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki naszej patronki NMP Królowej Świata.

12. Tydzień temu Parafialny Zespół Caritas przeprowadził zbiórkę do puszek, zebrano 1615,10 zł.

13. Gazety: Niedziela, Gość Niedzielny, Miłujcie się, Losservatore Romano.

14. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki naszej patronki NMP Królowej Świata. Bóg zapłać za ofiary złożone na Kościół, wypominki i na renowację ołtarza, w ubiegłą niedzielę na ten cel złożono 550 zł.

15. W tym tygodniu odeszli do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej: + Krystyna Nowak + Teodozja Torchała. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...

Ks. Henryk Marczak
Proboszcz


© 2011-11-21 05:36:19

Czytano 1 razy.
 


projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F