Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś sobota, 20 lipca 2019 r, imieniny: Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny


Ogłoszenia duszpasterskie na XXXII niedzielę zwykłą 06.11.20111. KATECHEZA DLA DOROSŁYCH. Zapraszamy wszystkich dorosłych na katechezę we wtorek o godz. 18.30 po Mszy św. wieczornej.

2. NAUKI PRZEDŚLUBNE. Wszystkich tych którzy w najbliższym czasie będą zawierać sakramentalny związek małżeński zapraszamy aby zapisywali się na kurs przedmałżeński w zakrystii lub w biurze parafialnym. Pierwsze spotkanie odbędzie się 17.11. o godz. 19.00 w salce katechetycznej.

3. Zapraszamy w każdą środę na Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00, a po Nabożeństwie Msza święta.

4. W czwartki zapraszamy po Mszy św. o godz. 18.30 na Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

5. Biuro Parafialne czynne we wtorek i czwartek od godz. 16.00 do 17.00 i w sobotę przed południem od godz. 10.00 do 12.00. W nagłych wypadkach, w sprawach pogrzebu czy do chorego, jesteśmy do dyspozycji wiernych.

6. W tym tygodniu wspominamy: w środę Rocznica Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, święto, w czwartek św. Leona Wielkiego Pp DK, w piątek św. Marcina z Tours bp, w sobotę św. Jozafata bp m. Solenizantom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej.

7. W piątek 11 listopada o godz. 11.00 zostanie odprawiona Uroczysta Msza święta za Ojczyznę. Po Mszy świętej druga część uroczystości na Rynku Staromiejskim. Do uczestnictwa w Uroczystościach zapraszają Władze Miasta.


8. W każdą niedzielę listopada zapraszamy na modlitwę Różańcową na godz. 15.00, która odbywa się jednocześnie na starym i nowym cmentarzu. Nasza wspólnota parafialna poprowadzi modlitwę na Giżynku.

9. W dniach 12 i 13 listopada odbędzie się ogólnopolska pielgrzymka kolejarzy na Jasną Górę.

10. Za tydzień Parafialny Zespół Caritas przeprowadzi zbiórkę do puszek dla ubogich na paczki z okazji Bożego Narodzenia.

11. Modlitwa wypominkowa za naszych bliskich zmarłych codziennie o godz. 17.30.

12. Gazety: Niedziela, Gość Niedzielny, Miłujcie się, Losservatore Romano.

13. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki i Królowej naszej parafii. Bóg zapłać za ofiary złożone na Kościół, wypominki i na renowację ołtarza, w ubiegłą niedzielę na ten cel złożono 680 zł.

Ks. Henryk Marczak
Proboszcz


© 2011-11-07 05:10:01

Czytano 1 razy.
 


projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F