Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś sobota, 20 lipca 2019 r, imieniny: Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny


Ogłoszenia duszpasterskie na XXX niedzielę roku 23.10.20111. Dzisiaj rozpoczyna się Światowy Dzień Misyjny i Tydzień Misyjny.

2. Październik miesiąc poświęcony modlitwie Różańcowej, zapraszamy dzieci w poniedziałek w środę i piątek o godz. 17.00. Dorosłych i młodzież zapraszamy po Mszy św. o godz. 18.30, w niedzielę o godz. 17.30. W październiku w środę Msza św. dla dzieci o godz. 17.00 połączona z modlitwą Różańcową.

3. W poniedziałek o 19.00 zapraszamy ministrantów starszych, lektorów na spotkanie. A w piątek o godz. 16.30 zapraszamy ministrantów z klas 4-6 a kandydatów i chętnych którzy chcieliby zostać ministrantami na spotkanie w sobotę o godz. 9.15 w salce katechetycznej.

4. KATECHEZA DLA DOROSŁYCH. Zapraszamy wszystkich dorosłych na katechezę we wtorek o godz. 18.30 po Mszy św. wieczornej.

5. NAUKI PRZEDŚLUBNE. Wszystkich tych którzy w najbliższym czasie będą zawierać sakramentalny związek małżeński zapraszamy aby zapisywali się na kurs przedmałżeński w zakrystii lub w biurze parafialnym.

6. Zapraszamy w każdą środę na Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00. Na Apel Jasnogórski zapraszamy w środę o godz. 21.00.


7. Zapraszamy w czwartek o godz. 19.00 na spotkanie wspólnoty Chemin Neuf.

8. W pierwszą sobotę miesiąca Listopada tj. 05.11. jesteśmy zaproszeni jako dekanat do Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Szczecinie o godz. 11.00.

9. W sobotę o 18.00 int. Apostolstwa dobrej śmierci, a w niedzielę o 11.00 w int. Kolejarzy.

10. W tym tygodniu wspominamy: w piątek św. Szymona i Judy Tadeusza App.

11. Gazety: Niedziela, Gość Niedzielny, Miłujcie się, Losservatore Romano. Na stoliku przy zakrystii można pobrać kartki wspominkowe.

Sklepik parafialny- serdecznie zapraszamy do sklepiku.


12. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki i Królowej naszej parafii. Bóg zapłać za ofiary złożone na Kościół i na renowację ołtarza, w ubiegłą niedzielę na ten cel złożono 1370 zł. Staraliśmy się o fundusze na kościół i organistówkę z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Otrzymaliśmy na Organistówkę 150000 zł.

13. W tym tygodniu odeszli do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej: + Fryderyk Zdanowicz + Roswitha Charczuk. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...

Ks. Henryk Marczak
Proboszcz


© 2011-10-24 05:02:10

Czytano 1 razy.
 


projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F