Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś sobota, 20 lipca 2019 r, imieniny: Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny


Ogłoszenia duszpasterskie na XXV niedzielę roku 18.09.20111. Dzisiaj zbiórka do puszek na KUL i Wydział Teologiczny US.

2. W poniedziałki zapraszamy o godz. 17.30 na modlitwę Różańcową prowadzoną przez Żywy Różaniec.

3. Rodziców kandydatów do bierzmowania klas I. II. III. i kandydatów klas I. zapraszamy na spotkanie jutro w poniedziałek o godz. 18.00.

4. W poniedziałek o 17.00 zapraszamy ministrantów starszych, lektorów na spotkanie. A w czwartek o godz. 17.00 zapraszamy wszystkich ministrantów młodszych, kandydatów i chętnych którzy chcieliby zostać ministrantami na spotkanie w salce katechetycznej.

5. KATECHEZA DLA DOROSŁYCH. Zapraszamy wszystkich dorosłych na katechezę we wtorek o godz. 18.30 po Mszy św. wieczornej.

6. NAUKI PRZEDŚLUBNE. Wszystkich tych którzy w najbliższym czasie będą zawierać sakramentalny związek małżeński zapraszamy aby zapisywali się na kurs przedmałżeński w zakrystii lub w biurze parafialnym.


7. Organizujemy pielgrzymkę do CZĘSTOCHOWY w dniach od 23.09 - 26.09. Trasa pielgrzymki - w piątek wyjazd ze Stargardu do Częstochowy, sobota Sanktuarium Matki Bożej w Gidlach, Kalwaria Zebrzydowska, niedziela Sanktuarium w Łagiewnikach i klasztor w Tyńcu, poniedziałek Wadowice i powrót do domu. Pełne informacje w gablotce parafialnej. Zapisy w biurze.

8. Zapraszamy w każdą środę na Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00, a po Nabożeństwie Msza święta. Na Apel Jasnogórski zapraszamy w środę o godz. 21.00.

9. W czwartki zapraszamy po Mszy św. o godz. 18.30 na Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

10. W czwartek ks. Tomasz Pieczyński obchodzi imieniny, zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00. Pamiętajmy o modlitwie w intencji Solenizanta.

11. W piątek w czasie spowiedzi od godz. 17.00 do Mszy św. będzie również wystawienie Najśw. Sakramentu.

12. W niedzielę 25 września br., zapraszamy małżeństwa na Mszę św. o godz. 11.00 do odnowienia ślubów małżeńskich - w duchowej jedności z uczestnikami XXVII Ogólnopolskiej Pielgrzymki Małżeństw i Rodzin w Częstochowie.

13. W niedzielę na Maszę Świętą na godz. 18.00 zapraszamy szczególnie młodzież klas trzecich gimnazjum oraz młodzież ponadgimnazjalną. Natomiast kandydaci do bierzmowania klas pierwszych i drugich przychodzą na godz. 9.30.

14. Spotkanie Rodziców dzieci I Komunijnych 02.10 o godz. 12.30.

15. W tym tygodniu wspominamy: we wtorek św. Andrzeja Kim Taegon prezb, Pawła Hong Hasang i Towarzyszy mm, w środę św. Mateusza Ap Ew, święto, w piątek św. Pio z Pietrelciny prezb.

16. Gazety: Niedziela, Gość Niedzielny, Miłujcie się, L,osservatore Romano. Sklepik parafialny- serdecznie zapraszamy do sklepiku: w sprzedaży kalendarze na rok 2012 po 7 zł, litanie do bł. Jana Pawła II po 1 zł, komplety do chrztu św. oraz inne dewocjonalia.

17. W tym tygodniu odeszli do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej: + Antoni Lada + Regina Szaluś.

18. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki i Królowej naszej parafii. Bóg zapłać za ofiary złożone na Kościół i na renowację ołtarza, w ubiegłą niedzielę na ten cel złożono 650 zł.

Ks. Henryk Marczak
ProboszczXXVII OGÓLNOPOLSKA PIELGRZYMKA MAŁŻEŃSTW I RODZIN
Jasna Góra, 24-25 września 2011 r.
W Komunii z Bogiem Polska odnawia małżeńskie śluby


Punktem kulminacyjnym pielgrzymki będzie uroczysta Msza Święta pod przewodnictwem Księdza Arcybiskupa Metropolity Andrzeja Dzięgi, która odbędzie się w niedzielę, 25 września o godz. 11.00, na Wałach Jasnogórskich.Wydział Teologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego informuje, że są jeszcze wolne miejsca w rekrutacji na rok 2011/2012 na Wydziale Teologicznym, na kierunkach studiów: Teologia i Nauki o Rodzinie. Zapraszamy wszystkich chętnych.


© 2011-09-19 04:58:26

Czytano 1 razy.
 


projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F