Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś sobota, 20 lipca 2019 r, imieniny: Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny


Ogłoszenia duszpasterskie na XVIII niedzielę roku 31.07.20111. Dzisiaj w Kościele w Polsce czytany jest Apel Zespołu Konferencji Episkopatu Polski ds. Apostolstwa Trzeźwości na sierpień 2011 r.

2. Biuro Parafialne czynne we wtorek i czwartek od godz. 16.00 do 17.00 i w sobotę przed południem od godz. 10.00 do 12.00.

3. Zapraszamy w każdą środę na Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00, a po Nabożeństwie Msza święta.

4. Na Apel Jasnogórski zapraszamy w środę o godz. 21.00.

5. W tym tygodniu 1-szy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek od godz. 17-18 będzie spowiadał penitencjarz naszej kolegiaty ks. January Żelawski. W sposób szczególny zapraszamy na Mszę św. na godz. 18.30 ministrantów, lektorów, rodziców. Będziemy się modlić prosząc Chrystusa Kapłana o świętość kapłanów, przygotowujących się do kapłaństwa i o powołania. W piątek o godz. 06.30, 18.30 Msza św. wotywna o Najśw. Sercu Pana Jezusa. Chorych zapraszamy na Mszę św. na godz. 12.00 w południe, o 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, Koronka do Miłosierdzia Bożego, Adoracja w ciszy. O 18.00 Litania do Serca Jezusowego, od godz. 17.00 okazja do spowiedzi. W sobotę święto Przemienienie Pańskie dlatego nie wolno odprawiać Mszy św. o Niepokalanym Sercu Maryi, wieczorem po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i Litania Loretańska, zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej do 21.00.


6. W tym tygodniu I piątek miesiąca, odwiedziny chorych z komunią św. w piątek przez ks. Prałata i ks. Proboszcza.

7. W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek św. Alfonsa Marii Liguoriego bp dK, w czwartek św. Jana Marii Vianeya prezb, w sobotę Przemienienie Pańskie, święto.

8. Gazety: Niedziela, Gość Niedzielny, Miłujcie się, L'osservatore Romano.

9. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki i Królowej naszej parafii. Bóg zapłać za ofiary złożone na Kościół.

10. W tym tygodniu rozpocznie się pierwszy etap konserwacji ołtarza głównego. Tzn. rzeźby Chrystusa Ukrzyżowanego oraz ornamentalnego zwieńczenia ołtarza. Koszt pierwszego etapu konserwacji będzie wynosić 25785 zł. Uzyskaliśmy z ochrony zabytków ze Szczecina 20 tys. zł. Pozostałą kwotę będzie spłacać parafia. Dlatego zwracam się z prośbą do mieszkańców parafii o ofiary na ten cel.

11. W tym tygodniu odeszli do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej + Józefa Laskowska + Bolesław Mierzwa + Piotr Szyba + Albin Surmacz + Daniel Wichurski + Zofia Matusz.
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...

Ks. Henryk Marczak
Proboszcz


© 2011-08-01 06:23:37

Czytano 1 razy.
 


projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F