Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś poniedziałek, 21 października 2019 r, imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza


Ogłoszenia duszpasterskie na Niedzielę Trójcy Przenajświętszej 19.06.20111. Nabożeństwo czerwcowe codziennie o godz. 18.00.

2. Dzisiaj po każdej Mszy świętej będzie zbiórka do puszek na półkolonie dla dzieci z naszej parafii.

3. We wtorek w kościele św. Jana o godz. 17.00 będziemy przeżywać dekanalny dzień wdzięczności za tegoroczną I Komunię świętą. Dzieci wraz z Rodzicami przychodzą bezpośrednio do parafii św. Józefa.

4. W środę zakończenie roku szkolnego, zapraszamy na Mszę świętą o godz. 08.00 rano dzieci, młodzież, rodziców, nauczycieli, aby wspólnie podziękować Bogu za miniony rok szkolny. Na Apel Jasnogórski zapraszamy w środę o godz. 21.00

5. W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa (Boże Ciało). Msze św. o godz. 8.00. Uroczysta Msza święta o godz. 9.30, a po niej procesja eucharystyczna do czterech ołtarzy. Nie będzie Mszy św. o godz. 11.00 i 12.30, następna o godz. 18.30. Procesja przejdzie następującymi ulicami: Mariacką, Krzywoustego, Grodzką, Płatnerzy, Łokietka, Grodzką i przez Rynek Staromiejski powrócimy do kościoła. Pamiętajmy aby na trasie procesji udekorować mieszkania dając świadectwo naszej wiary. Odpowiedzialnych za poszczególne ołtarze i chętnych do pomocy zapraszamy w poniedziałek na spotkanie po wieczornej Mszy świętej o godz. 19.00. Młodzież i dorosłych prosimy, by zechcieli pomóc osobą starszym w niesieniu chorągwi i sztandarów w czasie procesji.

6. Uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa (Boże Ciało) dla miejscowości Strachocin i w Święte. Msza św. w Strachocinie o godz. 12.30, a po Mszy św. procesja eucharystyczna do czterech ołtarzy ze Strachocina do Świętego.


7. Dzieci zapraszamy w poniedziałek na próbę sypania kwiatów i powierzenia innych obowiązków na godz. 17.00

8. Za tydzień również będzie zbiórka do puszek organizowana przez Caritas na półkolonie dla dzieci z naszej parafii.

9. Jest do nabycia za 20 zł. najnowszy medal bł. JP II z datą beatyfikacji, nabycie medalu jest również formą cegiełki na renowacje figury Matki Bożej, która znajduje się z tyłu ołtarza. Do nabycia jest również płyta z rozważaniami i pieśniami o Janie Pawle II w cenie 12 zł.

10. W przyszłą niedzielę na sumie parafialnej o godz. 11.00 Msza św. w intencji kolejarzy i ich rodzin.

11. W tym tygodniu wspominamy: we wtorek św. Alojzego Gonzagi z, w czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, w piątek Narodzenie św. Jana Chrzciciela - Patrona Stargardu, jest to dzień imienin ks. bp seniora Jana Gałeckiego, pamiętajmy w modlitwie o byłym proboszczu naszej parafii.

12. Na prośbę wielu parafian wprowadzamy na okres wakacji - lipca i sierpnia, Mszę św. o godz. 06.30. Pierwsza Msza św. o godz. 06.30, 03.07.2011 r.

13. Gazety: Niedziela, Gość Niedzielny, Miłujcie się, L'osservatore Romano.

14. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki i Królowej naszej parafii. Bóg zapłać za ofiary złożone na Kościół.

15. W tym tygodniu odeszli do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej + Stanisław Malitowski. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...

Ks. Henryk Marczak
Proboszcz


© 2011-06-19 17:32:49

Czytano 1 razy.
 


projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F