Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś sobota, 20 lipca 2019 r, imieniny: Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny


Ogłoszenia duszpasterskie na Niedzielę Zesłania Ducha Świętego 12.06.20111. Nabożeństwo czerwcowe codziennie o godz. 18.00.

2. Dzisiaj po każdej Mszy świętej będzie zbiórka do puszek na KUL i WT US.

3. Ksiądz Arcybiskup Metropolita zaprasza wszystkich członków wspólnot, ruchów i stowarzyszeń kościelnych oraz uczestników nowenny do Ducha Świętego do udziału w Archidiecezjalnym Dniu Jedności Wspólnot, który rozpocznie się w poniedziałek, 13 czerwca br., o godz. 18.00 w Bazylice Archikatedralnej.

4. W poniedziałek 13 czerwca po Mszy św. wieczornej Różaniec Fatimski i procesja światła. Na zakończenie Apel Jasnogórski. W środę zapraszamy na Apel Jasnogórski przy figurze na zewnątrz kościoła na godz. 21.00

5. Tydzień temu po Mszy świętej była zbiórka na rzecz budowy Centrum Opatrzności Bożej, zebrano 2522zł i 03 grosze.

6. Za tydzień zbiórka do puszek organizowana przez Caritas na półkolonie dla dzieci z naszej parafii.


7. Arcybiskupie Wyższe Seminarium Duchowne zaprasza do udziału w Dniu Otwartej Bramy, który odbędzie się 18 czerwca br. Dzień Otwartej Bramy rozpocznie się Mszą Świętą o godz. 10:00. Po Eucharystii przewidziany jest program artystyczno- rekreacyjny na placu seminaryjnym, który potrwa do godz. 17:00. Zachęcamy do uczestnictwa Księży z ministrantami, kandydatami, lektorami i młodzieżą.

8. Studium Organistowskie w Szczecinie - działające w ramach Stowarzyszenia "Pro Musica Sacra", pod patronatem Archidiecezjalnej Komisji Muzyki Kościelnej - ogłasza nabór na pierwszy rok zajęć przygotowujących do podjęcia pracy jako organista liturgiczny. Szczegółowe informacje w biurze parafialnym lub zakrystii.

9. Jest do nabycia za 20 zł. najnowszy medal bł. JP II z datą beatyfikacji, nabycie medalu jest również formą cegiełki na renowacje figury Matki Bożej, która znajduje się z tyłu ołtarza. Do nabycia jest również płyta z rozważaniami i pieśniami o Janie Pawle II w cenie 12 zł.

10. W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek NMP Matki Kościoła, Głównej Patronki Archidiecezji, uroczystość, we wtorek bł. Michała Kozala bp m, w środę bł. Jolanty z, w piątek św. Brata Alberta Chmielowskiego z. W przyszłą niedzielę Uroczystość Trójcy Przenajświętszej.

11. Gazety: Niedziela, Gość Niedzielny, Miłujcie się, L'osservatore Romano.

12. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki i Królowej naszej parafii. Bóg zapłać za ofiary złożone na Kościół.

Ks. Henryk Marczak
Proboszcz


© 2011-06-15 05:16:17

Czytano 1 razy.
 


projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F