Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś poniedziałek, 21 października 2019 r, imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza


Ogłoszenia duszpasterskie na VII Niedzielę Wielkanocną - Wniebowstąpienie Pańskie 5.06.2011. Nabożeństwo czerwcowe codziennie o godz. 18.00. Zapraszamy na Nowennę do Ducha Świętego przygotowującą do Uroczystości Zesłania Ducha Świętego wszystkich wiernych, a szczególnie osoby bierzmowane, członków grup parafialnych, na wspólną modlitwę do Ducha Świętego w intencji Ojczyzny i Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej.

2. Organizujemy pielgrzymkę do Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na os. Słonecznym w Szczecinie, gdzie 11 czerwca br. (sobota) odbędzie się Archidiecezjalne Dziękczynienie za Beatyfikację Jana Pawła II, połączone z obchodami 24 rocznicy wizyty Jana Pawła II w Szczecinie. Program modlitwy jest następujący. 11.00 - Czuwanie różańcowe, 11.45 - Przygotowanie bezpośrednie do liturgii, 12.00 - Uroczysta Msza Święta. Zapisy w zakrystii i w biurze parafialnym.

3. Za tydzień w niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. W tym dniu będziemy przeżywać Parafialne Dziękczynienie za dar Beatyfikacji Jana Pawła II w tym dniu będzie nam towarzyszyć śpiew "Te Deum" oraz obrzęd odnowienia i umocnienia darów Ducha Świętego.

4. Ksiądz Arcybiskup Metropolita zaprasza wszystkich członków wspólnot, ruchów i stowarzyszeń kościelnych oraz uczestników nowenny do Ducha Świętego do udziału w Archidiecezjalnym Dniu Jedności Wspólnot, który rozpocznie się w poniedziałek, 13 czerwca br., o godz. 18.00 w Bazylice Archikatedralnej.


5. Jak co roku w drugą niedzielę czerwca - puszka na KUL i WT US.

6. Jest do nabycia za 20 zł. najnowszy medal bł. JP II z datą beatyfikacji, nabycie medalu jest również formą cegiełki na renowacje figury Matki Bożej, która znajduje się z tyłu ołtarza. Do nabycia jest również płyta z rozważaniami i pieśniami o Janie Pawle II w cenie 12 zł.

7. W tym tygodniu wspominamy: w środę św. Jadwigi królowej, w piątek bł. Bogumiła bp. dzień imienin p. Organisty, pamiętajmy o solenizancie w modlitwie.

8. Gazety: Niedziela, Gość Niedzielny, Miłujcie się, L'osservatore Romano.

9. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki i Królowej naszej parafii. Bóg zapłać za ofiary złożone na Kościół.

10. W tym tygodniu odeszli do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej. + Józefa Szałaj + Mieczysław Kolus. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...

Ks. Henryk Marczak
Proboszcz


© 2011-06-06 15:10:45

Czytano 1 razy.
 


projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F