Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś sobota, 20 lipca 2019 r, imieniny: Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny


Ogłoszenia duszpasterskie na V Niedzielę Wielkiego Postu 10.04.20111. W dzisiejszą Niedzielę w naszej parafii rozpoczynają się Rekolekcje Wielkopostne które poprowadzi ks. dr Jarosław Nowaszczuk, wykładowca Wydziału Teologicznego w Szczecinie. Rekolekcje od poniedziałku do środy o godz. 09.00 i 18.30. We wtorek po wieczornej Mszy świętej Adoracja Pana Jezusa i spowiedź do godz. 21.00. Prosimy o modlitwę w intencji rekolekcji, aby jak najwięcej osób skorzystało z tego świętego czasu.

2. W Niedziele Palmową na Mszy świętej o godz. 12.30 będziemy gościli w naszej parafii ks. Abp Andrzeja Dzięgę. Gromadzimy się z palmami o godz. 12.15 przy figurze Matki Bożej. Następnie w procesji z palmami i ze śpiewem wyruszymy do Kościoła, gdzie rozpocznie się uroczysta Msza święta. Do wzięcia udziału zapraszamy wszystkich Parafian, a w sposób szczególny dzieci i młodzież.

3. W środę Ks. Przemysław obchodzi imieniny. Zapraszamy na Mszę Świętą na godzinę 18.00.

4. Dzisiaj o 13.30 przy pomniku Sybiraków, przy Kościele Świętego Ducha, odbędzie się modlitwa i złożenie kwiatów, zapalenie zniczów. Następnie przed Bramą Pyrzycką zostaną posadzone dwa dęby ku czci poległych pod Smoleńskiem dwóch Prezydentów RP: Ryszarda Kaczorowskiego i Lecha Kaczyńskiego.


5. W piątek Droga Krzyżowa: dla dorosłych o godz. 08.00 i 18.00, dla dzieci o godz. 17.15. Młodzież zapraszamy na drogę krzyżową ulicami miasta na godz. 19.30, rozpoczęcie przy Bramie Pyrzyckiej.

6. GORZKIE ŻALE w każdą niedzielę o godz. 17.30. Dzisiaj modlitwę poprowadzi ks. Jarosław.

7. W sobotę o godz. 19.00 nauka przed chrztem dla Rodziców i Chrzestnych dzieci które zostaną ochrzczone w czasie świąt i w okresie Wielkanocnym.

8. W przyszłą niedzielę w naszej Kolegiacie będą rozprowadzane palmy wielkanocne. Dochód ze sprzedaży palm zostanie przeznaczony na paczki wielkanocne dla ubogich rodzin z naszej parafii.

9. W gablotach zostały wywieszone informacje dotyczące przebiegu Triduum Paschalnego oraz harmonogram rekolekcji dla młodzieży.

10. REKOLEKCJE DLA MŁODZIEŻY PONADGIMNAZJALNEJ.

11. Biuro Parafialne czynne we wtorek i czwartek od godz. 16.00 do 17.00 i w sobotę przed południem od godz. 10.00 do 12.00. W nagłych wypadkach, w sprawach pogrzebu czy do chorego, jesteśmy do dyspozycji wiernych.

12. Zapraszamy w każdą środę na Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00, a po Nabożeństwie Msza święta.

13. W czwartki zapraszamy na godz. 18.00 na Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego, a po Nabożeństwie Msza święta.

14. W sobotę 16.04 o godz. 09.00 przed Wielkim Tygodniem zapraszamy wszystkich do generalnego sprzątania kościoła, a w sposób szczególny zapraszamy mężczyzn oraz Rodziców dzieci komunijnych i Rodziców dzieci bierzmowanych a także młodzież.

15. Gazety: Niedziela, Gość Niedzielny, Miłujcie się, L'osservatore Romano.

16. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki i Królowej naszej parafii. Bóg zapłać za ofiary złożone na Kościół.

17. W tym tygodniu odeszli do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej: + Zbigniew Szymecki +Andrzej Szewc. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...

Ks. Henryk Marczak
ProboszczOGŁOSZENIE


Dnia 15 kwietnia 2011 r. - piątek - o godz. 16.30 z Kolegiaty NMP Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim wyruszy procesja różańcowa ku czci NMP.

Zakończenie procesji o godz. 18.00 również w Kolegiacie.

Do tej modlitwy w intencji naszego Miasta i Ojczyzny serdecznie zapraszają czciciele Różańca Świętego.


© 2011-04-12 04:13:04

Czytano 1 razy.
 


projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F