Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś poniedziałek, 21 października 2019 r, imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza


Ogłoszenia duszpasterskie na IV Niedzielę Adwentu 19.12.2010 r.1. Dzisiaj o 12.30 dzieci z przedszkola przedstawią inscenizację jasełek, które wprowadzą nas w atmosferę świąteczną. Zapraszamy w imieniu dzieci.

2. W Adwencie Msze św. roratnie codziennie o godz. 6.30. W tym tygodniu dzieci na roraty przychodzą w poniedziałek i w środę o godz. 18.00. Dzieci przychodzą z lampionami.

3. Można nabyć wigilijną świecę Caritasu. Mała świeca 5 zł. Świeca kula i duża świeca 15 zł. Kartki świąteczne w kościele i sklepiku. Opłatki można nabyć przy wyjściu z kościoła w zakrystii, w sklepiku i w biurze parafialnym.

4. Ministrantów i ich rodziców zapraszamy na spotkanie opłatkowe we wtorek o godz. 19.00.

5. Spowiedź Święta od poniedziałku do piątku rano od godz. 7.00 do 8.00, po południu od godz. 17.00. W piątek 24.12. spowiedź od godz. 7.00 do 12.00.

6. W piątek Wigilia uroczystości Narodzenia Pańskiego. PASTERKA o godz. 22.00 i 24.00. W sobotę uroczystość NARODZENIA PAŃSKIEGO, Msze św. jak w niedziele.


7. Niedziela w Oktawie Narodzenia Pańskiego - święto Świętej Rodziny. Ofiary są przeznaczone na Wydz. Teolog. w Szczecinie.

8. Pragnę w imieniu własnym jak i Parafialnego Zespołu Caritas podziękować tym wszystkim, którzy wzięli udział w przygotowaniu świątecznych paczek dla dzieci. A także Zespołowi Caritas za zaangażowanie w charytatywną służbę dzieciom.

9. Ksiądz Arcybiskup Andrzej Dzięga, Metropolita Szczecińsko-Kamieński, w odpowiedzi na przedstawioną prośbę udziela wiernym Archidiecezji Szczecińsko- Kamieńskiej i wszystkim przebywającym na jej terenie dyspensy od obowiązku zachowania dnia pokuty w piątek, 31 grudnia 2010 roku. Jednocześnie prosi, aby wszyscy korzystający z tej dyspensy ofiarowali w tym dniu dowolnie wybraną przez siebie modlitwę w intencji o ewangeliczny pokój w Polsce i w świecie.

10. Parafia św. Józefa w Stargardzie organizuje 11-dniową pielgrzymkę do Grecji kontynentalnej i na Kretę śladami św. Pawła Apostoła. Pielgrzymka zaplanowana jest bezpośrednio po Wielkanocy ( 26.IV - 06.V 2011). Szczegółowe informacje na plakacie w gablotce.

11. Gazety: niedziela, Gość Niedzielny, Miłujcie się, L'osservatore Romano. Bóg zapłać za ofiary złożone na Kościół, jednocześnie informujemy tych którzy byli zainteresowani zasponsorowaniem, że koszt jednej maty na ławkę wynosi około 200 zł.

Ks. Henryk Marczak
Proboszcz


© 2010-12-20 05:47:09

Czytano 1 razy.
 


projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F