Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś sobota, 20 lipca 2019 r, imieniny: Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny


Ogłoszenia duszpasterskie na II Niedzielę Adwentu 5.12.2010 r.1. Adwent to czas radosnego oczekiwania na Boże Narodzenie i poważnego przygotowania duszy do bliższego spotkania z Bogiem. Pamiętajmy o modlitwie, zaplanujmy spowiedź przedświąteczną.

2. W Adwencie Msze św. roratnie codziennie o godz. 6.30. W tym tygodniu dzieci na roraty przychodzą w poniedziałek i w środę na godz. 17.00 i w piątek o godz. 18.00. Dzieci przychodzą z lampionami.

3. W dzisiejszą Niedzielę Adwentu w naszej wspólnocie parafialnej rozpoczynamy Rekolekcje które poprowadzi ks. Dariusz Knapik Dyrektor Ekonomiczny Naszej Diecezji. Nauki rekolekcyjne podczas każdej Mszy św. Rekolekcje potrwają do środy, Msze o godz. 09.00 i 18.00. Pamiętajmy w modlitwie, aby ten święty czas rekolekcji zaowocował nawróceniem i przemianą naszych serc.

4. Można nabyć wigilijną świecę Caritasu. Mała świeca 5 zł. Świeca kula i duża świeca 15 zł. Kartki świąteczne w kościele i sklepiku. Wzorem lat ubiegłych, wystawione jest drzewko a na nim serduszka. Ufundowaną paczkę wraz z serduszkiem należy złożyć do kosza pod drzewkiem do 17-go grudnia. Decyzję o przygotowaniu paczki podejmują jedynie osoby dorosłe. Opłatki można nabyć przy wyjściu z kościoła w zakrystii, w sklepiku i w biurze parafialnym.

5. Dzisiejsza Niedziela obchodzona jest w Polsce jako "Dzień modlitw i pomocy materialnej Kościołowi katolickiemu na Wschodzie". Po Mszy św. będzie zbiórka do puszek.


6. W III Niedzielę Adwentu to jest 12 grudnia przybędą alumni Arcybiskupiego Wyższego Seminarium Duchownego w Szczecinie do naszej parafii, aby modlić się o dar nowych powołań i podziękować za modlitwę i pomoc duchową i materialną.

7. W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek św. Mikołaja, zapraszamy dzieci na godz. 17.00 może zawita do nas św. Mikołaj, we wtorek św. Ambrożego bp dK, w środę Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP.

8. Godzinki ku czci NMP o godz. 07.30, pierwsza Msza święta o godz. 08.00 następne według stałego porządku.

9. Biuro Parafialne czynne we wtorek i czwartek od godz. 16.00 do 17.00 i w sobotę przed południem od godz. 10.00 do 12.00. W nagłych wypadkach jesteśmy do dyspozycji wiernych.

10. Gazety: niedziela, Gość Niedzielny, Miłujcie się, Posłaniec Świętej Rodziny, L'osservatore Romano. Bóg zapłać za ofiary złożone na Kościół.

Ks. Henryk Marczak
Proboszcz


© 2010-12-06 05:44:43

Czytano 1 razy.
 


projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F