Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś sobota, 20 lipca 2019 r, imieniny: Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny


Ogłoszenia duszpasterskie XXXIV Niedziela Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata 21.11.2010 r1. Modlitwa wypominkowa za naszych bliskich zmarłych do końca tygodnia o godz. 18.00.

2. Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, kończy rok liturgiczny, w następną niedziele rozpoczyna się Adwent.

3. W dzisiejszą niedziele gościmy ks. Marka Poryzała pustelnika w Brennej który tworzy osierodek modlitwy. Będzie głosił kazania na wszystkich Mszach świętych, będzie promował dwie książki "Sakramenty w pigułce" i "Dla prawie świętych" a po Mszy św. będzie zbierał ofiary do puszki.

4. Od l Niedzieli Adwentu ( czyli 28.11.2010 r.) będą następujące zmiany. Msze święte niedzielne według stałego porządku, nie będzie Mszy świętej rannej o godz. 06.30.

5. Godzinki ku czci NMP o godz. 07.30, pierwsza Msza święta o godz. 08.00 następne według stałego porządku. Intencje przyjęte na godz. 06.30 będziemy sprawować w koncelebrze na godz. 08.00 lub do uzgodnienia w zakrystii.

6. Msze święte w tygodniu o godz. 6.30 i o godz. 18.30. Nie będzie Mszy świętej o godz. 07.00. Intencje przyjęte na godz. 07.00 będziemy sprawować w koncelebrze na godz. 06.30 lub do uzgodnienia w zakrystii. Możliwość zamawiania Mszy św. rano i wieczorem, Msze św. będziemy sprawować w koncelebrze.


7. Biuro Parafialne czynne będzie we wtorek i czwartek od godz. 16.00 do 17.00 i w sobotę przed południem od godz. 10.00 do 12.00. W nagłych wypadkach jesteśmy do dyspozycji wiernych.

8. W okresie zimowym nie będzie Apelu Jasnogórskiego o godz. 21.00.

9. W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek św. Cecylii dz m, w środę św. Andrzeja Dung-Lac prezb i Towarzyszy mm. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki naszej patronki NMP Królowej Świata.

10. W II Niedzielę Adwentu tj. 05.12 w naszej wspólnocie parafialnej rozpoczniemy Rekolekcje które poprowadzi ks. Dariusz Knapik Dyrektor Ekonomiczny Naszej Diecezji. Pamiętajmy w modlitwie, aby ten święty czas rekolekcji zaowocował nawróceniem i przemianą naszych serc.

11. Gazety: Niedziela, Gość Niedzielny, Miłujcie się, Posłaniec Świętej Rodziny, L'osservatore Romano. Bóg zapłać za ofiary złożone na Kościół i na wypominki.


© 2010-11-22 05:14:39

Czytano 1 razy.
 


projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F