Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś poniedziałek, 21 października 2019 r, imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza


Ogłoszenia duszpasterskie na XIII niedzielę roku 29.06.2008 r.1. Jutro kończymy odprawianie nabożeństw czerwcowych ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Czy spotkałeś się z Nim w tym miesiącu?

2. Począwszy od l lipca, a więc od wtorku, nie będzie Mszy św. o godz. 7.00 rano. Pozostaje Msza św. o godz. 6.30 i 18.30.

3. Apel Jasnogórski w środę o godz. 21.00.

4. W czwartek koronka do Miłosierdzia Bożego i Msza św. o powołania kapłańskie i zakonne wieczorem o godz. 18.00. Zapraszamy do tej wspólnej modlitwy Kościoła, abyśmy wypełniali polecenie Pana Jezusa: "...proście Pana żniwa...".

5. W piątek Msza św. o Najświętszym Sercu Pana Jezusa o godz. 6.30 i 18.30. Ludzi chorych zapraszamy na Mszę św. o godz. 12.00 w południe. Chorych w domach odwiedzimy w godzinach przedpołudniowych.


6. W sobotę Msza św. o Niepokalanym Sercu Maryi o godz. 18.30.

7. W przyszłą niedzielę suma parafialna na intencję czcicieli Żywego Różańca.

8. W kolejne piątki lipca i sierpnia zapraszamy na nabożeństwa Drogi Krzyżowej, które będziemy odprawiać o godz. 18.00. Zapraszamy już w najbliższy piątek.

9. Folderki jubileuszowe i medale można w dalszym ciągu nabywać w naszym sklepiku przy kościele.

10. Parafialny Zespół Caritas zaprasza dzieci naszej parafii na półkolonie. Zbiórka i zapisy jutro o godz. 10.00. Półkolonie potrwają dwa tygodnie - bez sobót i niedziel.

11. Dodatkowa zbiórka z ubiegłej niedzieli, przeznaczona na kolonie dla dzieci z rodzin najuboższych wyniosła 584,73 zł. W imieniu dzieci serdecznie dziękujemy.

12. Dziękujemy też za wszystkie ofiary składane dzisiaj w naszym kościele przeznaczone na potrzeby świątyni i parafii - Bóg zapłać.


© 2008-06-30 04:00:27

Czytano 1 razy.
 


projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F