Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś sobota, 20 lipca 2019 r, imieniny: Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny


Ogłoszenia duszpasterskie na Uroczystość Zesłania Ducha Świetego - 27.05.2007 r.1. Jutro drugi dzień świąteczny, poświęcony Matce Kościoła -głównej Patronce naszej Archidiecezji. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 6,30, 7,00, 10,00 i 18,30.
2. W tym tygodniu kończymy odprawianie nabożeństw majowych ku czci Najświętszej Maryi Panny. Nie poświęciłeś Jej ani jednego majo¬wego spotkania. Jak wyglądasz przed obliczem twojej Niebieskiej Matki? Nabożeństwo codziennie o godz. 18,00.
3. W czwartek na zakończenie nabożeństw majowych, pragniemy przeżyć dekanalny dzień wdzięczności za I Komunię św. dzieci klas II, Przybędą księża, siostry, katecheci i dzieci z naszego dekanatu Stargard Wschód, Początek o godz. 18,00. Po zakończonym nabożeństwie księża odbędą swoją konferencję dekanalną,


4. W piątek Msza św. o Najśw. Sercu Pana Jezusa o godz. 6,30 i 18,30. Dla chorych i za chorych Msza św. południe o g. 12,00. Chorych w domach odwiedzimy w godzinach przedpołudniowych.
5. W piątek wieczorem rozpoczniemy odprawianie nabożeństw ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa.
6. W sobotę Msza św. o Niepokalanym Sercu Maryi o godz. 18,30,
7. W następną niedzielę przypada uroczystość Trójcy Przenajświętszej
8. Suma parafialna w przyszłą niedzielę na intencję czcicieli Żywego Różańca.
9. W przyszłą niedzielę przewidziana jest zbiórka do puszek na Katolicki Uniwersytet Lubelski oraz Wydział Teologiczny w Szczecinie.
10. Młodzież zapraszamy w piątek o godz. 19.15 na spotkanie Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.
11. Są jeszcze wolne miejsca na wyjazd do Lednicy 2 czerwca, na ogólnopolskie spotkanie młodzieży. Wyjazd w sobotę o godz. 4 rano. Koszt 50 zł. Informacje i zapisy u Ks. Tomasza.
12. Zapraszamy wszystkich chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami w naszym kościele. Pierwsze spotkanie odbędzie się w czwartek o godz. 17.00 w salce przy kościele. Serdecznie zapraszamy.
13. Organizujemy wyjazd na dni Młodych do Kamienia Pomorskiego w dniach 8-10 czerwca. Koszt 35 zł. Zapisy i informacje u ks.Tomasza.
14. Na Apel Jasnogórski zapraszamy w środę na godz. 21,00.
15. Chór Echo Arioso obchodzi jubileusz 35-lecia swojego spiewania. W związku z tym jubileuszem wystąpi w naszym kościele w przyszłą niedzielę na sumie parafialnej o godz. 11.00. Zapraszamy.
16. Za wszystkie dzisiejsze ofiary składane w naszym kościele serdecznie dziękujemy – Bóg zapłać.

Podpisał:
Ks. Prałat Henryk Ozga
Proboszcz


© 2007-05-28 21:37:33

Czytano 1 razy.
 


projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F