Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś sobota, 20 lipca 2019 r, imieniny: Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny


Ogłoszenia na II Niedzielę Adwentu - 10.12.2006 r.1. Dzisiaj dzień modlitw za Kościół katolicki na Wschodzie. Pamiętajmy też o możliwości złożenia do puszki ofiary na cele tamtejszego Kościoła,.
2. Zapraszamy dzisiaj na Nieszpory adwentowe śpiewane o godz.18.00.
3. Trwa Wigilijne Dzieła Pomocy Dzieciom, w ramach którego rozprowadzane są świece wigilijne, ale także inne akcje charytatywne. W ramach tych akcji w naszym kościele przy ołtarzu Matki Boskiej Nieustającej Pomocy stoi drzewko, a na nim zawieszone serduszka z imieniem i wiekiem dzieci, oczeku¬jących na świąteczne niespodzianki. Wszystkich, którzy mogliby zrobić świąteczną małą paczkę dla tych dzieci najuboższych, prosimy, aby wybrali jedno z serduszek, a przygotowaną paczkę przynieśli do zakrystii lub sklepiku. Zajmie się nimi Para¬fialny Zespół Caritas.


4. Apel Jasnogórski w środę o godz. 21.00.
5. Chrzty mające się odbyć w czasie świąt, prosimy zgłosić już w tym tygodniu w Biurze Parafialnym.
6. Dzisiaj o godz. 19.30 w salce przy kościele odbędzie się spotkanie informacyjne dla małżeństw sakramentalnych pragnących umocnić swoje życie małżeńskie i rozpocząć formację w Ruchu Domowy Kościół. Serdecznie zapraszamy.
7. W tym tygodniu kandydatów do bierzmowania, w ramach spotkań formacyjnych, zapraszamy na nauki stanowe, które poprowadzi ojciec rekolekcjonista .
8. Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży organizuje wyjazd na czuwanie nocne młodzieży do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Myśliborzu. Wyjazd w piątek 15 grudnia o godz. 20.00, powrót sobota rano. Koszt 12 zł. Informacje i zapisy u ks. Tomasza.
9. Młodzież zapraszamy także w piątek na godz. 18.00 na Roraty, i później na spotkanie do salki parafialnej.
10. Za wszystkie dzisiejsze ofiary składane w naszym kościele ofiarodawcom serdecznie dziękujemy - Bóg zapłać.


Podpisał:
Ks. Prałat Henryk Ozga
Proboszcz


© 2006-12-09 23:11:05

Czytano 1 razy.
 


projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F