Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś sobota, 20 lipca 2019 r, imieniny: Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny


Ogłoszenia na Uroczystość Zesłania Ducha Świętego - 4.06.2006 r.1. Na nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa zapraszamy codziennie o godz. 18.00.
2. Jutro drugi dzień świąteczny – poświęcony NMP Matce Kocioła – patronce naszej diecezji. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 6.30, 7.00, 10.00 i 18.30.
3. W środę pragniemy przeżyć dzień wdzięczności za I Komunię Św. Dzieci pierwszokomunijne z naszego dekanatu, wraz z księżmi i katechetkami, zgromadza się w naszym kościele o godz. 17.00.


4. Apel Jasnogórski w środę o godz. 21.00.
5. W czwartek Msza św. zbiorowa do Miłosierdzia Bożego o godz. 18.30.
6. Na pomnik Jana Pawła II w dalszym ciągu wpływają koperty – ostatnio 4 na sume 160 zł. Serdecznie dziękujemy ofiarodawcom i we Mszy św. nowennowej polecamy ich opiece Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
7. Ukazał się pierwszy polski album o „papieżu rodem z Bawarii”, zatytułowany „Kraina Benedykta XVI”. Jest do nabycia w naszym sklepiku. Więcej na temat ksiązki na stronie: http://czytelnia.onet.pl/0,17347,0,0,0,kraina_benedykta_xvi,nowosci.html  
8. Na stoliku przy zakrystii wyłożone są małe reklamówki przesłane nam przez Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej – Ośrodek Terapii Uzależnień od alkoholu, mieszczący się w Szczecinie.
9. Opera na zamku w Szczecinie zaprasza na „Requiem” Wolfganga Amadeusza Mozarta, poświęconego tym, którzy nie powrócili z morza, w dniu 11 czerwca Br. o godz. 21.30 na Cmentarzu Centralnym w Szczecinie. Bilety do nabycia na zamku szczecińskim. Więcej na stronie: http://www.um-zachodniopomorskie.pl/?co=kalendarz&akcja=wyswietl&data=2006-6-11&miesiac=6&wyd=467
10. Dnia 5 czerwca br. o godz. 16.30 z Kolegiaty NMP Królowej Świata wyruszy procesja różańcowa ku czci NMP. Zakończenie procesji o godz. 18.00 w naszej świątyni. Do tej modlitwy w intencji naszego Miasta i Ojczyzny serdecznie zapraszają czciciele Różańca Świętego.
11. Rozpoczynamy nowy kurs na ministranta. Zbiórka dla kandydatów z klas II i III w środę o godz. 16.00 i dla starszych kandydatów o godz. 16.30.
12. Spotkanie Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży odbędzie się w piątek po Mszy św. wieczornej o godz. 19.15 w salce przy kościele.
13. Za wszystkie dzisiejsze ofiary składane na tacę oraz do puszek na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Wydział Teologiczny w Szczecinie serdecznie dziękujemy – Bóg zapłać.

Podpisał:
Ks. Prałat Henryk Ozga
proboszcz


© 2006-06-04 13:59:50

Czytano 1 razy.
 


projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F