Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś poniedziałek, 21 października 2019 r, imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza

 Niezwykły film z Robertem Więckiewiczem w roli, w jakiej jeszcze go nie widzieliśmy. Poruszająca opowieść o przyjaźni mężczyzny na życiowym zakręcie i chłopca, który dzięki sile charakteru pomógł spełnić nie tylko swoje marzenia.


 Film dla młodzieży

Film dla młodzieży

Młody, charyzmatyczny ksiądz Jan na co dzień pomaga trudnej młodzieży. Metody jakie stosuje w swojej pracy duszpasterskiej i fakt, że jest bardzo zżyty ze środowiskiem narkomanów, nie odpowiadają jego przełożonym. Jan otrzymuje polecenie wyjazdu na studia do Rzymu. Jest pewien, że to próba oddzielenia go od wiernych, potrzebujących pomocy, młodych ludzi. Chce walczyć o swoje miejsce…Życie jednak dramatycznie zmienia wszystkie plany...


 Szkoła uczuć - film dla młodzieży

Szkoła uczuć - film dla młodzieży

Ostatni w naszym DKF-ie ogladaliśmy film "Szkoła uczuć". Wywarł na nas wielkie wrażenie. Polecamy, aby obejrzeli go wszyscy młodzi ludzie, którzy poszukuję prawdziwej miłośći i szczęścia w życiu.


"...Landon jest lekkomyślnym nastolatkiem, który razem z przyjaciółmi czerpie przyjemność z upokarzania swoich szkolnych kolegów. Jedna z takich "zabaw" kończy się tragicznie. Za karę London musi opiekować się młodszymi uczniami. W ten sposób poznaje Jamie - dziewczynę, która na zawsze odmieni jego życie..."


 
 Wyjazd na majówkę do Myśliborza na

Wyjazd na majówkę do Myśliborza na W dniach 1-3 maja organizujemy wyjazd dla młodzieży na rekolekcje ewangelizacyjne "Kurs Filipa" do sanktuarium w Mysliborzu. Wyjazd w poniedziałek 1 maja o godz. 13.00. Powrót w środę 3 maja popołudniu ok. godz. 17.00. Koszt 40 zł. Jesli masz problemy finansowe, nie przejmuj się - dofinansujemy ci. Zapraszamy. Odnów swoje życie duchowe, nie bedziesz żałował. Zapisy u ks. Tomasza.


 Wyjazd na rekolekcje

Wyjazd na rekolekcje W dniach 21-23 kwietnia odbędzie jest wyjazd na rekolekcje dla młodzieży szkół średnich i studentów do Trzęsacza nad morze. Organizowane są przez Ruch Czystych Serc - "Miłujcie się".


 Misterium Męki Pańskiej

Misterium Męki Pańskiej Zapraszamy młodzież do wziecia udziału w Misterium Męki Pańskiej, które odbędzię się 08.04 o godz. 20.00 w Kościele Arcybiskupiego Wyższego Seminarium Duchownego w Szczecinie. Wyjazd z naszej parafii w sobotę o godz. 18.30.Koszt 7 zł. Zapisy u ks. Tomasza.


 Jan Paweł II

Jan Paweł II Zapraszamy chętną młodzież na wyjazd do Multikina Szczecin na film pt.: "Jan Paweł II". Wyjazd odbędzie się w środę 8 marca o godz. 17.00 spod Kolegiaty. Po drodze zobaczymy miejsca zwiazane z Janem Pawłem II w Szczecinie, m.in. Jasne Błonia z pomnikiem JPII i Seminarium Duchowne z Kamieniem Węgielnym wmurowanym przez JPII. Zapraszamy - koszt 18 zł. Zapisy u ks. Tomasza.


 
 
projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F